Top

Tenis

Kto najlepszych wśród mężczyzn?

Kto najlepszych wśród mężczyzn?
24.01.2014, 21:34, skomentuj (0)

Już jutro będziemy świadkami finału rywalizacji singli pań, w którym zmierzy się Na Li z Cibulkovą. Faworytką bukmacherów jest Chinka, ale nie jednoznaczną. W finale panów mają większe przekonania co do zwycięstwa jednego uczestników. W niedzielnym finale Australian Open Nadal ma poradzić sobie z Wawrinką. Czy tak będzie?


Przed finałem singli mężczyzn wyżej w rankingu ATP stoją akcje Nadala. Hiszpan jest notowany na 1 miejscu w tym zestawieniu, przy 78 pozycji rywala. Co ważniejsze, Nadal jeszcze nigdy nie przegrał z Wawrinką. 12 starć to 12 zwycięstw Hiszpana. Ostatnie z nich miało miejsce w kończącym sezon 2013 turnieju Masters ? tam Nadal triumfował 0-2. Podobnie będzie w Melbourne?

Wiele na to wskazuje. Nadal sporadycznie świętował sukcesy na kortach AO, ale w tym sezonie znów ma wielką szansę. Dotąd oddał rywalom tylko jednego seta, a zaimponował na pewno w półfinale ogrywając Federera 0-3. Kolejnym i ostatnim jego rywalem na australijskich kortach będzie Wawrinka. Szwajcar miał trudniejszą drogę do finału AO ? oddawał sety Falli, Djokovicowi i Berdychowi. Z każdych tarapatów wychodził jednak obronną ręką.

Turniej kosztował go jednak więcej sił niż Hiszpana. Jeśli dodamy do tego bilans jego starć z Nadalem, typ wydaje się oczywisty. Dużym zaskoczeniem byłaby porażka Hiszpana, skoro już znalazł drogę do finału. Wawrinka napsuł już krwi faworytom ? Djokovicowi czy Berdychowi, ale w starciu z Nadalem nie wydaje się mieć już tak wiele atutów.

Kurs na Nadala wynosi 1.20, zaś za wygraną Wawrinki Betclic płaci 4.10.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!Nadal - Wawrinka
26.01 1 1.20 BetClic
Autor: webmarcin

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować
» Rejestracja w betgol.pl

UWAGA!!! Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie. Na terytorium Polski hazard internetowy jest zabroniony.

BETGOL bukmacherskie zakłady - Internetowi bukmacherzy, strona poświęcona zakładom bukmacherskim, typowaniu sportów znajdziecie na niej dużo ciekawych informacji z naciskiem na prezentowane tylko godne zaufania firmy, wiele ciekawej treści, aktualne promocje.