Top

Newsy

Sonda: Złota Piłka dla Ronaldo!

Sonda: Złota Piłka dla Ronaldo!
02.01.2012, 02:57, skomentuj (0)

Znamy już wyniki kolejnej sondy skierowanej do czytelników serwisu Betgol.pl. Ostatnio pytaliśmy Was o zdanie, kto powinien zostać nagrodzony Złotą piłką za rok 2011.

Przypomnijmy, że Złota piłka jest corocznym plebiscytem piłkarskim, w którym wskazywany jest zawodnikom, który najlepiej zaprezentował się w mijającym roku kalendarzowym. Nagroda przyznawana jest już od 1956. W 2010 roku France Football przyznaje już wspólną nagrodę z FIFA ? pod postacią Złotej Piłki.

Waszym zdaniem, najlepiej w zeszłym roku kalendarzowym zaprezentował się Christiano Ronaldo. Snajper Realu Madryt sięgnął po Puchar Króla i tytuł króla strzelców poprzedniego sezonu ligi hiszpańskiej. Pomógł także swojej reprezentacji w awansie do turnieju głównego ME 2012. Na Ronaldo oddaliście ponad 45% głosów!

Na drugim miejscu w Waszym głosowaniu znalazł Messi. Argentyńczyk, który reprezentuje barwy Barcelony, zawodzi w występach reprezentacji, jednak dużo lepiej prezentuje się na hiszpańskich boiskach. Dryblingi Messiego nikogo już nie dziwią, podobnie jak duża ilość bramek. Zawodnik w 2011 roku sięgnął po tytuł Mistrza Hiszpanii, swój udział miał także przy zwycięstwie w Lidze Mistrzów i Klubowych Mistrzostwach Świata. Na Messiego oddaliśmy ponad 43% głosów.

Na ostatnim miejscu w sondzie znalazł się Xavi. Pomocnik Barcelony zawsze jest w cieniu Messiego i pozostałych ofensywnych zawodników klubu, jednak niejednokrotnie pokazywał, jak jego mozolna praca w drugiej linii jest dla drużyny ważna. Oprócz zadań destrukcyjnych potrafi też perfekcyjnie dogrywać piłkę do linii ataku. W 2011 roku pochwalić się może takimi samymi tytułami jak Messi, mamy jednak w pamięci jego dobre występy na turnieju MŚ 2010, gdzie Hiszpanie byli bezkonkurencyjni w Xavim w składzie. Na Xaviego oddaliście prawie 12% głosów.

Zakończyliśmy już 2011 rok. Tym samym prosimy Was o podsumowanie występów naszych zawodników ? kto powinien wygrać Plebiscyt Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca roku 2011?

Autor: webmarcin

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować
» Rejestracja w betgol.pl

UWAGA!!! Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie. Na terytorium Polski hazard internetowy jest zabroniony.

BETGOL bukmacherskie zakłady - Internetowi bukmacherzy, strona poświęcona zakładom bukmacherskim, typowaniu sportów znajdziecie na niej dużo ciekawych informacji z naciskiem na prezentowane tylko godne zaufania firmy, wiele ciekawej treści, aktualne promocje.