Analiza meczu : Szkocja – Polska

Kolejne spotkania eliminacji Mistrzostw Świata czekają nas już w czwartek. W Glasgow, Szkocja będzie podejmować reprezentację Polski.

ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Polacy przed tym meczem są w bardzo komfortowej sytuacji. W końcu do awansu potrzeba im tylko remisu w następnym meczu z Irlandią. Szansę na zapewnienie sobie promocji do Francji mają już dziś. Wystarczy tylko, że pokonają Szkocję, a Irlandia polegnie w meczu z Niemcami. Szczególnie to drugie założenie jest dość realne więc wydaję się, że wszystko jest w naszych rękach. Adam Nawałka przede wszystkim ma problemy z zestawieniem obrony. Łukasz Szukała jak dotąd nie gra w klubie, również i Piszczek oraz Olkowski prezetnują się bardzo słabo. Wydaję się, że miejsce obok Glika zajmie Michał Pazdan, natomiast na boku obrony zagra wspomniany i doświadczony Piszczek. Warto wspomnieć, że ostatnio Polacy są w bardzo dobrej formie. Pokazały to mecze z Niemcami czy Gibraltarem. Ten pierwszy choć Biało-Czerwoni przegrali to na tle Mistrzów Świata prezentowali się bardzo solidnie.

Dużym atutem Szkotów będzie własne boisku. Tutaj właśnie dzisiejsi gospodarze pokonali Irlandię 1-0. Również i duże problemy w Glasgow miała reprezentacja Niemców, która do końca nie mogła być pewna wygranej (3-2). Kogo musimy się obawiać? Na pewno prawej strony Szkotów. McGeady, Coleman oraz Naismith to czołowi gracze angielskiej Premier League. Tą flanką na pewno będą szły główne ataki gospodarzy. Również w tym meczu będzie trzeba uważać na nogi. Szkoci lubią ostrą prawdziwą angielską piłkę o czym dali znać w pierwszym meczu. Na szczęście i Glik i Pazdan do „słabiaków” nie należą więc wydaję się, że zobaczymy w tym aspekcie równą grę.

Podsumowując, w tym spotkaniu nie widać faworyta. Szkoci z minuty na minutę będą się odkrywać i tutaj widzę szanse dla Polaków. Wydaję się, że jedna kontra w końcówce może rozstrzygnąć wynik spotkania. Warto też zwrócić uwagę, że szykuję nam się ostry mecze i może się pokusić o typowanie overa kartkowego.

Nasz typ :
Over 4,5 żółtych kartek – 1.68

Unibet na zwycięstwo Szkotów oferuje kurs 2.95, na remis natomiast – 3.20 z kolei na to iż zwyciężą goście – 2.70


ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN