Analiza meczu : Videoton – Lech Poznań

0

W czwartek czekają nas rewanżowe spotkanie ostatniej fazy Ligi Europy. W Székesfehérvár, Videoton będzie podejmować Lecha Poznań. Pierwszy mecz zakończył się wygraną Mistrza Polski 3-0.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Drużyna Kolejorza w tym sezonie spisuję się fatalnie. W lidze Lech obecnie na swoim koncie ma cztery porażki, jeden remis oraz jedno zwycięstwo. Podopiecznych Macieja Skorży jedne co może tłumaczyć to kontuzję. Lech ma w tym sezonie ogromne problemy z absencjami. Trener Skorża praktycznie co mecz ma problemy ze złożeniem jedenastki. Kłopoty te dotyczą również meczu z Videotonem, nie pewny jest występ : Paulusa Arajuuriego, Karola Linettego oraz Tomasza Kędziory.

Podobnie i Videoton w ostatnim czasie nie jest w najlepszej formie. Mistrz Węgier na tą chwile w lidze walczy tylko o utrzymanie. Videoton przegrał jak dotąd pięć spotkań i wygrał tylko jeden mecz. Taki obrót sprawy spowodował, że do dymisji w zeszłym tygodniu podał się trener Videotonu. Podobno nie mógł on do końca dogadać się z zawodnikami. W meczu z Lechem, drużynę poprowadzi więc dotychczasowy asystent. Problemów z kontuzjami również nie może ominąć Videoton. Z drużyny Mistrza Węgier w tym meczu na pewno nie wystąpi duet obrońców : Roland Juhasz i Kees Luijckx. , Kontuzjowani są również Filip Pajović i Andras Fejese.

Podsumowując to drużyna Lecha będzie faworytem i w tym spotkaniu. Zaliczka 3-0 powinna dać komfort gry w tym meczu i Kolejorz powinien wykorzystać to w tym meczu.

Nasz typ :
Wygrana Lecha – 2.20

William Hill na zwycięstwo Videotonu oferuje kurs 2.90, na remis natomiast – 3.60 z kolei na to iż zwyciężą goście – 2.20

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.