Anglicy podejmują Szwajcarów.

0

W poniedziałek czekają nas kolejne spotkania eliminacji Mistrzostw Europy. W najciekawszym dzisiejszym spotkaniu Szwajcaria będzie podejmować Anglię.ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA TO SPOTKANIE

Ostatnie spotkania o punkty Szwajcarzy rozgrywali podczas mundialu w Brazylii. Tam Helvecii mierzyli się w grupie z Francją, Ekwadorem i Hondurasem. W grupie Szwajcarzy odnieśli tylko jedną porażkę i awansowali do kolejnej fazy. W 1/8 finału natomiast mierzyli się z Argentyną. Szwajcarzy przez cały mecz bardzo dzielnie się bronili, dopiero w 118 minucie skapitulowali i przegrywając 1-0 odpadli z mundialu. Tegoroczny awans Szwajcarii do Mistrzostw Europy wydaję się być formalnością. Dla Helvetów jedynym zagrożeniem wydają się być Anglicy, z którymi to Szwajcarzy będą walczyć o pierwsze miejsce w grupie.

Anglicy swoje ostatnie spotkania rozgrywali na Mistrzostwach Świata w Brazylii. Tam krótko mówiąc zaprezentowali się bardzo mizernie. Lwy Albionu nie wygrały żadnego spotkania i tylko raz zremisowały z Kostaryką. Długo Angielska Federacja zastanawiała się nad zmianą trenera. Ostatecznie na swoim stanowisku pozostał jednak Roy Hodgson. Głównym celem byłego szkoleniowca Liverpoolu będzie przede wszystkim awans na Mistrzostwa Europy we Francji. W swojej grupie eliminacyjnej Anglicy będą mierzyć się ze Słowenią, Estonią, Litwą i San Marino i właśnie Szwajcarią. Patrząc jednak na to, iż aż trzy drużyny z grupy mogą awansować dalej, brak promocji byłby ogromną klęską. Wydaję się, iż na boisku w najbliższym spotkaniu powinniśmy zobaczyć największe gwiazdy reprezentacji Anglii, które na pewno nie będą mieć problemów z drużyną Szwajcarii.

Bet365 na zwycięstwo Szwajcarii oferuje kurs 2.75, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w meczu zwycięży Gibraltar – 2.20.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.