Chelsea kontra The Baggies.

0

Rozpędzony walec Jose Mourinho rozjeżdża swoich kolejnych rywali. Drużyna Chelsea ma na swoim koncie obecnie 29 punktów. Nasuwa się tylko jedno pytanie, czy The Blues przekroczą granicę 100 punktów na koniec sezonu?

SPRAWDŹ KURSY

W sobotniej kolejce Premier League, naprzeciwko podopiecznych Jose Mourinho stanie drużyna West Bromwich Albion. W meczu z The Baggies, niepewny jest występ Diego Costy, Cesca Fabregasa, Ramiresa oraz Schurrle, z kolei w drużynie West Bromwich, kontuzjowany jest obrońca The Baggies ? Jonas Olsson, niepewny jest także występ Pocognoliego.

Jak dotąd, Chelsea nie przegrała od 14 meczów, wygrywając przy tym aż 11 meczów. Jednak The Baggies, to jeden z najtrudniejszych rywali The Blues. Podopieczni Jose Mourinho pokonali West Bromwich tylko raz na ostatnich pięć pojedynków.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Alan Irvine, menadżer The Baggies, nie uważa, aby jego drużyna nie była w stanie wywieźć żadnych punktów ze Stamford Bridge. W ubiegłym sezonie ta sztuka im się udała. The Baggies zremisowali na Stamford Bridge 2:2, tracąc nawet bramkę w ostatnich minutach gry po kontrowersyjnym karnym.
Jednak dzisiejszy mecz to całkiem inne rozdanie. Nikt nie daje wielkich szans drużynie The Baggies.

William Hill na zwycięstwo Chelsea oferuje kurs 1.22, na remis natomiast – 7.00 z kolei na to iż zwyciężą The Baggies – 15.00.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.