Europa kontra Ameryka!

W piątek piłkarze odpoczywają, ale Mundial w Brazylii jeszcze się nie skończył. Do rozegrania zostało jeszcze całkiem sporo spotkań. Już w czwartek wkroczymy w kolejną fazę turnieju ? to już ćwierćfinały!

Zaskakujący przebieg miał dotychczasowy przebieg tych Mistrzostw. Z zawodami bardzo wcześnie, bo już w fazie grupowej, pożegnali się faworyci do tytułu. W Brazylii nie widzimy już obrońców tytułu Hiszpanów czy drużyn Włoch i Anglii. To bez wątpienia największe niespodzianki Mundialu.

Parę zespołów pozytywnie zaskoczyło. Największym wygranym wydaje się być drużyna Kostaryki, która sensacyjnie wygrała swoją grupę. Nieźle wypadli też Irańczycy, którzy po raz pierwszy od wielu, wielu lat awansowali do 1/8 finału tak wielkiej imprezy sportowej.

Wydaje się, że na wyniki Mistrzostw ogromny wpływ może mieć pogoda. Aura w Brazylii nie rozpieszcza piłkarzy. Ze względy na sowite opady deszczu zagrożony był mecz Niemcy vs USA, z kolei w pozostałe dni panują duże upały i wysoka wilgotność powietrza. Takie warunki wyraźnie nie sprzyjają drużynom z Europy, mniejszy wpływ mogą mieć na zawodników z Ameryki.

Tym samym ogromne znaczenie dla losów tytułu Mistrza Świata może mieć przygotowanie fizyczne zawodników. Szczególnie ważne na etapie ćwierćfinałowym. W 1/8 finału swoje spotkania wygrywali faworyci i tu nie było już tyle niespodzianek, co w fazie grupowej. W przypadku większości spotkań doszło jednak do dogrywek a nawet rzutów karnych. To znaczy, że piłkarze zostawili na boisku dużo więcej sił. Najprzytomniejsi w tym gronie byli Holendrzy i Francuzi, którzy w 1/8 finału grali tylko po 90 min.

W sobotę ruszają ćwierćfinału MŚ. Tak się składa, że na tym etapie pozostały już tylko drużyny z Europy i Ameryki Południowej ? po 4. Na początek wypoczęci Francuzi podejmą faworytów z Niemiec, a po godzinie 22 zobaczymy starcie Brazylii z Kolumbią. Kto wywalczy awans do ? finału?

Kurs na Francję wynosi 3.10, remis jest wyceniany po 3.25, zaś za wygraną Niemców Bet365 płaci 2.35.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN