Grypa pokrzyżuje plany Niemców?

0

Już dziś pierwsze ćwierćfinały Mistrzostw Świata. O 18:00 w Rio de Janerio w walce o półfinał staną na przeciw siebie reprezentacja Francji oraz Niemiec.

Obie drużyny znakomicie rozpoczęły tegoroczny turniej, podopieczni Joachima Lowa rozegrali fantastyczne spotkanie przeciw Portugalii, którą rozgromili aż 4-0. Natomiast Francuzi najlepsze spotkanie rozegrali przeciwko Szwajcarii, którą pokonali 5-2. Kolejne mecze nie były już tak łatwe, a w 1/8 finału obie drużyny bardzo męczyły się z niżej notowanymi rywalami.

Szczególnie zawodnicy z Niemiec, nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie algierskiej defensywy. Plany drużyny Joachima Lowa może pokrzyżować grypa, podobno aż 7 graczy na dwa dni przed decydującym spotkaniem miało objawy tej choroby. Ze względu na zbliżony poziom obu drużyn bardzo trudno wskazać tutaj faworyta. O zwycięstwie mogą zadecydować indywidualności, których więcej jest w kadrze Francuzów. Griezmann, Valbuena czy Pogba pokazali, że w trudnych sytuacjach drużyna może na nich liczyć. Myślę, że powinniśmy zobaczyć w tym spotkaniu dużo walki, a obie drużyny zdobędą przynajmniej po bramce.

Kurs na Francuzów wynosi 3.00, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Niemców bet365 płaci 2.65

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.