Jaga znów pokaże klasę?

W III kolejce Ekstraklasy trudne zadanie czeka Krakowian. Cracovia stawi się bowiem w piątek na Podlasiu, by zagrać z miejscową Jagiellonią. Jaga wygląda dobrze na początku sezonu. Czy sięgnie po komplet oczek w III kolejce ligowej i utrzyma Krakowian na dnie tabeli?

Taki scenariusz jest całkiem możliwy. Jagiellonia bowiem całkiem nieźle wygląda na starcie nowego sezonu. Najpierw zremisowała u siebie z z podobno ?nową siłą? naszej ligi Lechią Gdańsk, ale trzeba uczciwie przyznać, że ten wynik był dla niej porażką. Białostoczanie prowadzili bowiem u siebie 2-0, a mecz ostatecznie skończył się wynikiem 2-2. Z kolei w drugiej kolejce Jaga stawiła się w Bydgoszczy i bez większych problemów uporała się z miejscowym Zawiszą 1-3. Wydaje się, że jej kolejną ofiarą będzie Cracovia.

Krakowianie bowiem znajdują się na przeciwnym biegunie, jeśli miałbym ocenić start w nowym sezonie wszystkich drużyn Ekstraklasy. Pasy w I kolejce poległa w Bydgoszczy 2-0, by tydzień później w tych samych rozmiarach przegrać w Bełchatowie. Trenerzy zmieniają się w Krakowie, ale problem ze zdobywaniem oczek na wyjeździe zostaje. Skoro Cracovia poległa z Zawiszą 2-0, a Jaga wygrała w Bydgoszczy z tym samym zespołem 1-3, to faworyta pojedynku III kolejki Ekstraklasy łatwo wskazać.

W piątek Cracovię czeka kolejne wyjazdowe spotkanie na trudnym terenie. Wydaje się, że znów zanotuje porażkę i po trzech meczach pozostanie z zerowym dorobkiem punktowym. Typuję piątkowe zwycięstwo gospodarzy. Typ na Jagę.

Kurs na Jagiellonię wynosi 2.15, remis jest wyceniany po 3.30, zaś za wygraną Cracovii Bet365 płaci 3.20

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN