Kolejorz nie powieli błędów z Kielc?

W 13 kolejce Ekstraklasy warto rzucić okiem na starcie w Poznaniu. Liczę na to, że Lech da nam wreszcie zarobić i nie zanotuje kolejnej wpadki. Trener Skorża ma już zapewne dość braku konsekwencji w realizacji taktyki i tracenia bramek (i zwycięstw) w końcówkach spotkań. Tym samym spodziewam się, że w niedzielę Kolejorz będzie gryzł murawę i zapisze komplet oczek po 13 kolejce Ekstraklasy.

Po 12 meczach wyżej w tabeli stoją gospodarze, którzy z dorobkiem 18 oczek zajmują 7 miejsce w tabeli. 3 oczka mniej zgromadził jak dotąd zespół Górnika Łęczna, co skutkuje pozycją nr 11 w Ekstraklasie. Tym samym w przypadku zwycięstwa w niedzielę goście zrównają się dorobkiem punktowym z Lechem. Czy uda się im ta sztuka?

Taki obrót sprawy traktuję w granicach cudu. Lech wprawdzie jest 7, ale gdyby utrzymał koncentrację w ostatnich minutach w Warszawie i Kielcach, to dziś były zaraz za liderem.

Popularny Kolejorz w niedzielę ma świetną okazję, aby zrehabilitować się za te wpadki. Faktem jest, że stawi się na jego obiekcie beniaminek, a z takimi zespołami Lechowi bardzo dobrze się grywało przy Bułgarskiej. Zresztą nawet w ostatnich tygodniach Poznaniacy pewnie triumfują przed własną publiką. W ostatnich 2 spotkaniach u siebie Lech ograł Zawiszę BYdgoszcz 6-2 i pokonał GKS Bełchatów 5-0. Na wyjazdach w Warszawie i Kielcach też strzelał po 2 bramki. Kolejorz znów jest bramkostrzelny ? w niedzielę będzie pogrom?

W niedzielę w Poznaniu stawi się Górnik Łęczna. Beniaminek Ekstraklasy lepiej wszedł w sezon, ale ostatnio nie osiąga już zadowalających wyników. Poza tym ? grywał ze średniakami ligowymi. W niedzielę stawi się natomiast na obiekcie jednego z teoretycznych liderów Ekstraklasy. Typuję zwycięstwo Poznaniaków i powyżej 2,5 bramki.

Kurs na Lecha wynosi 1.45, remis jest wyceniany po 4.00, zaś za wygraną Górnika bet365 płaci 7.00

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.