Krótka przerwa od Mundialu

W piątek piłkarze odpoczywają, a kibice obserwujący Mistrzostwa Świata 2014 muszą uzbroić się w cierpliwość. Warto jednak odczekać jeden dzień, w sobotę wchodzimy bowiem w fazę pucharową turnieju. Już jutro w 1/8 finału zmierzą się zespoły, które wywalczyły awans w swoich grupach. Najpierw Brazylia podejmie Chile, zaś chwilę później Kolumbia zagra z Urugwajem.

Jeszcze ciekawiej będzie w niedzielę, kiedy to Holendrzy zmierzą się z Meksykiem, z kolei Kostaryka podejmie późnym wieczorem Grecję.

Dużą niewiadomą jest forma sportowa Brazylijczyków. Gospodarze na razie byli nieco faworyzowani przez sędziów, ale ostatecznie zasłużenie awansowali w grupie A na fotel lidera i dotarli do fazy 1/8 finału. Wydaje się, że z taką formą daleko im jednak do osiągnięcia celu, jakim jest tytuł Mistrza Świata. O miano drużyny nr 1 może niespodziewanie powalczyć też Kostaryka. Amerykanie są faworytem pary z Grecją i wcale to nie dziwi. W grupie z Kostaryką nie poradzili sobie przecież sami Włosi!

Z resztą nie tylko zawodnicy z kraju makaronów i pizzy zawiedli nadzieję swoich kibiców. Z Brazylią przedwcześnie pożegnały się zespoły Anglii, Hiszpanii czy Rosji! Trudno znaleźć przyczyny tak niespodziewanego przebiegu zdarzeń. Gorący klimat w Brazylii na pewno nie sprzyjał nieprzyzwyczajonym do takiej aury zawodnikom z Europy, ale to nie jest wymówka. Faktem jest, że faktycznie sporo drużyn z Ameryki Południowej zameldowało się w 1/8 finału. Sporo, nawet jak na Mundial. W drugiej fazie zawodów obok Kostaryki i Chile zobaczymy przecież jeszcze piłkarzy z Urugwaju, Kolumbii, Argentyny i Meksyku.

Nie zostaje nam nic innego, jak przetrzymać piątkowe popołudnie. Już w sobotę czekają na nas kolejne piłkarskie emocje! W tym bratobójczy mecz Amerykanów ? Kolumbia przeciw Urugwajowi!

Kurs na Urugwaj wynosi 4.00, remis jest wyceniany po 3.40, zaś za wygraną Kolumbii bet365 płaci 1.95

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.