Lechia przyjeżdża do Chorzowa.

W 22. kolejce T-Mobile Ekstraklasy, dojdzie do pojedynku Ruchu Chorzów i Lechii Gdańsk. Oba zespoły na tę chwilę znajdują się w dolnej połowie tabeli. Lechianie w tym roku jeszcze nie przegrali meczu, z kolei Niebiescy musieli uznać wyższość Lecha Poznań.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Mimo, że Ruch po fatalnej pierwszej połowie z Lechem Poznań, próbował w drugiej części spotkania odwrócić losu meczu to finalnie Niebiescy nie zdobyli ani jednego punktu kończąc mecz wynikiem 1:2.

Podopieczni Jerzego Brzęczka wygrali już w tym roku z Wisłą Kraków. Po dobrym wejściu w 2015 rok, Lechianie nie potrafili jednak wygrać w drugim meczu z ostatnią drużyną Ligi – Zawiszą Bydgoszcz, w dodatku na własnym stadionie.

Na tę chwilę różnica punktowa pomiędzy obiema drużynami wynosi pięć punktów. W ubiegłym roku jeden z pojedynków zakończył się rezultatem 3:3 po wspaniałym meczu. Ostatnie pięć pojedynków kończyło się podziałem punktów. Spotkanie, które zakończyło się innym wynikiem niż remis miało miejsce w 2012 roku, kiedy Lechia zwyciężyła na stadionie Ruchu 1:0.

W barwach drużyny Waldemara Fornalika swój 150. mecz w Ekstraklasie może dziś zaliczyć Marcin Malinowski, z kolei Babiarz może obchodzić dziś swoje 50. spotkanie na najwyższym szczeblu rozrywkowym. To tyle jeśli chodzi o jubileusze.

SPRAWDŹ KURSY

W barwach gospodarzy na pewno zabraknie Kuświka, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek. Kontuzjowany jest Szewczyk, a na żółte kartki musi uważać Grodzicki. W drużynie z Gdańska zabraknie jedynie Kacajewa, który zakończył współpracę z Gdańszczanami.

William Hill na zwycięstwo Ruchu oferuje kurs 2.90, na remis natomiast – 3.25 z kolei na to iż zwycięży Lechia – 2.40

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.