Legia wreszcie na zwycięskiej ścieżce?

W 21 kolejce Ekstraklasy bardzo ważny test czeka Legię. Warszawianie zameldują się w niedzielę w Kielcach, by zagrać z miejscową Koroną. Sięgną wreszcie po komplet oczek?

Zwycięstwo jest liderowi potrzebne bardziej niż powietrze. Legioniści zimowe sparingi przeszli dość przeciętnie, ale grywali z wysoko notowanymi zagranicznymi rywalami. Prawdziwy test miał przyjść wraz z pierwszymi starciami o stawkę. Te jednak wypadły wyjątkowo blado. Legia słabo wypadła w Pucharze Polski, remisując we Wrocławiu ale zostawiając po słabie słabe wrażenie. Nie lepiej było w 20 kolejce Ekstraklasy, kiedy to nieco rezerwowy skład Warszawian uległ u siebie 1-3 Jagielloni Białystok. Mistrz Polski nie poradził sobie też w Lidze Europy, ulegając w Amsterdamie miejscowemu Ajaxowi 1-0. Sytuacja lidera nie wygląda zatem zbyt ciekawie ? lepsze nastroje wrócą po niedzielnym starciu z Koroną?

Kielczanie dobrze zaprezentowali się w 20 kolejce Ekstraklasy. W Zabrzu zagrali na 1-1, ale w mojej ocenie byli lepsi na boisku. Tym samym w niedzielę wcale też nie stoją na straconej pozycji. Tym bardziej, że rok temu już sprawili niespodziankę, ogrywając u siebie Warszawian w ramach rozgrywek Ekstraklasy. W niedzielę znów sprawią niespodziankę?

Liczą na niespodziankę w Kielcach. Typuję remis lub wygraną Kielczan. Legia dziś raczej zagra pierwszym składem, ale to wcale nie oznacza, że z łatwością sięgnie po komplet oczek do tabeli. Liga zapowiada się zatem ciekawa ? Jaga ma już przecież tyle samo oczek co lider, ale rozegrała jeden mecz więcej.

Kurs na Koronę wynosi 4.10, remis jest wyceniany po 3.30, zaś za wygraną Legii Bet365 płaci 1.90

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.