Legia z kolejnym kompletem oczek?

0

W sobotniej odsłonie piłkarskiej Ekstraklasy zapraszam na mecz do stolicy Polski. W 6 kolejce w Warszawie miejscowa Legia podejmie wyjątkowo prostego rywala z Kielc. Wydaje się, że Mistrzowie Polski nie mają innego wyjścia, jak w niedzielę sięgnąć po komplet oczek. Czy uda im się ta sztuka?


Takie rozwiązanie wydaje się być wielce prawdopodobne. Legia wyszła już z kryzysu z początku sezonu i jej gra wygląda coraz lepiej. Warszawianie najgorsze chwile związane z Irlandczykami i Bełchatowianami mają już za sobą. Ostatnie 4 spotkania to pokaz siły Legii. Mistrz Polski pewnie rozprawił się z Mistrzem Szkocji, notując w dwumeczu rezultat bramkowymi aż 6-1. Jeszcze lepiej wiodło mu się w lidze. Dwa ostatnie spotkania Ekstraklasy to przekonujące zwycięstwa u siebie z Górnikiem Łęczna 5-0 i wyjazdowe w Białymstoku z Jagiellonią 0-3. Czy Korona będzie kolejnym łatwym łupem dla Legii?

Wiele na to wskazuje. Kielczanie w tym sezonie zdobyli tylko jedno oczko, tym samym zajmują ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Korona zremisowała tylko jeden mecz z Pogonią Szczecin, pozostałe 4 spotkania kończyła jako drużyna pokonana. Trzeba przy tym przypomnieć, że Kielczanie od lat są znani jako drużyna własnego boiska. Przed własną publiką Korona może wygrać z każdym, ale zdobycie jakiegokolwiek oczka na wyjeździe graniczy z cudem.

W sobotę Kielczanie grają właśnie na wyjeździe, na obiekcie będącej w gazie Legii. Typuję wygraną Legionistów minimum dwiema bramkami.

Kurs na Legię wynosi 1.30, remis jest wyceniany po 5.50, zaś za wygraną Korony Bet365 płaci 10.50.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.