Limit szczęścia Brazylii wyczerpany?

W piątkowej odsłonie turnieju w Brazylii zapraszam na dwa spotkania ćwierćfinałowe. Najpierw starcie gigantów z Europy ? Francuzi zmierzą się z Niemcami. Delikatnym faworytem bukmacherów są nasi zachodni sąsiedzi, ci jednak na przekroju całego turnieju wyglądali gorzej niż Trójkolorowi. Czy Francuzi wykorzystają nieco słabsza formę Niemców i ich zmęczenie meczem 1/8 finału ? odpowiedź już w piątek.

W drugim ze spotkań zobaczymy drużyny z Ameryki Południowej. Brazylia zmierzy się z drużyną Kolumbii. Gospodarze turnieju mieli już sporo szczęścia na tych zawodach ? czy wyczerpali już jego limit i w czwartek odpadną z Mundialu?

Odpowiedź na to pytanie już w piątek ok. godziny 23.30. Przyjrzyjmy się, jak oba zespoły prezentowały się w dotychczasowych spotkaniach Mundialu. Brazylia wygrała swoją grupę, ogrywając Chorwatów i Kamerun, po drodze remisując z Meksykiem. Zwycięstwo nad Europejczykami wydaje się było m.in. efektem słabej postawy sędziego, z kolei starcie z Meksykiem pokazało dużą indolencję w skuteczności zespołu. Bardzo dużo dla drużyny znaczy Neymar, ten narzekał jednak po ostatnim meczu na problemy z kolanem. Jutro ma być do dyspozycji zespołu, pytanie na ile jego problemy będą miały wpływ na postawę na boisku. W 1/8 finału Brazylia potrzebowała rzutów karnych, aby wyeliminować rywali z Chile, w regulaminowym czasie gry widniał rezultat 1-1.

Dużo lepiej na tle gospodarzy wyglądają wyniki Kolumbii. Amerykanie wygrali wszystkie swoje dotychczasowe spotkania, choć trzeba przyznać, że mieli ich chyba jednak nieco słabszych rywali niż Brazylijczycy. Kolumbia wygrała swoją grupę po zwycięstwach nad Grecją, Japonią i Wybrzeżem Kości Słoniowej, po czym w 1/8 finału pewnie poradziła sobie z faworyzowanym Urugwajem 2-0.

Tym samym w piątek wcale nie stoi na straconej pozycji. Wiadomo, że trybuny będą sprzyjać Brazylijczykom, jednak ich postawa sportowa wcale nie wskazuje jednoznacznie na zwycięstwo gospodarzy. Typuję mniej niż 2,5 bramki w regulaminowym czasie gry tego ćwierćfinału.

Kurs na Brazylię wynosi 1.90, remis jest wyceniany po 3.75, zaś za wygraną Kolumbii betclic płaci 4.00.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN