Mainz kontra Frankfurt.

0

W sobotę w 22. kolejce Bundesligi, Mainz podejmie na własnym boisku Eintracht Frankfurt. Pojedynek pomiędzy obiema drużynami będzie derbowym, więc z pewnością nie zabraknie emocji.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Mainz obiecująco rozpoczęło runde wiosenną ogrywając Paderborn aż 5:0. W następnych trzech kolejkach ekipa z Moguncji nie odniosła już żadnego zwycięstwa, remisując z Hannoverem, a następnie przegrywając z Herthą oraz Borussią Dortmund.

Słabe wyniki spowodowały, że trener Mainz został zwolniony, a jego miejsce zajął dotychczasowy szkoleniowiec rezerw Martin Schmidt.

Drużyna Thomasa Schaafa, pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odniosła dopiero w ostatniej kolejce pokonując skromnie na własnym stadionie ekipę Schalke 1:0. Wcześniej Eintracht przegrał z Freiburgiem oraz podzielił się punktami z Wolfsburgiem oraz Augsburgiem.
Szkoleniowiec drużyny gości liczy na to iż jego drużyna w końcu zacznie grać na miarę swoich możliwości.

„W tygodniu pracowaliśmy dużo nad grą defensywną, dzięki czemu w ostatnim meczu nie straciliśmy bramki. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty przeciwko silnemu przeciwnikowi” – powiedział Thomas Schaaf.

W sobotę w ekipie gospodarzy zabraknie Kariusa. Szansę na grę mogą otrzymać również zawodnicy, którzy nie znajdowali miejsca w składzie pod wodzą poprzedniego szkoleniowca. W zespole gości w sobotę zabraknie Djakpy, Valdeza, Waldschmidta oraz Hasebe.

SPRAWDŹ KURSY

Obie drużyny są daleko od idealnej formy, ale zmiana trenera może pozytywnie wpłynąć na drużynę Mainz. Nowy szkoleniowiec gospodarzy musi tchnąć nową energię w swoich podopiecznych ponieważ ich przewaga nad strefą spadkową powoli topnieje.

William Hill na zwycięstwo Mainz oferuje kurs 2.40, na remis natomiast – 3.50 z kolei na to iż zwycięży Frankfurt – 2.80

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.