Najciekawsze starcie IV kolejki Ekstraklasy

W piątek odbędzie się najciekawsze spotkanie IV kolejki Ekstraklasy sezonu 2014/2015. Już za 2 dni w Zabrzu miejscowy Górnik podejmie Jagiellonię Białystok. Gospodarze tego spotkania mają za sobą całkiem niezły okres, potwierdzą to zwycięstwem nad Jagą? A może to Białostoczanie będzie kontynuowali serię zwycięstw w nowym sezonie?


Faworytem tego spotkania powinni być gospodarze. O Górniku więcej ostatnio mówiło się w kontekście zmian w strukturze organizacyjnej, niż o dobrych wynikach zespołu. Te jednak są całkiem niezłe. Po inauguracyjnym triumfie nad Cracovią u siebie, Zabrzanie zremisowali domowy mecz z Lechem i taki sam wynik przywieźli z Warszawy po starciu z Mistrzem Polski Legią. Trzeba przy tym zauważyć, że w dwóch ostatnich spotkaniach zanotowali naprawdę dobry występ z topowymi polskimi zespołami, nie przegrywając ani razu.

Co słychać w Białymstoku? Jaga w I kolejce tylko zremisowała u siebie z czwartą siłą Ekstraklasy z Gdańska, po czym zasłużenie wygrała w Bydgoszczy z Zawiszą i u siebie z Cracovią Kraków. Jaga wskoczyła na wyższe obroty? Odpowiedź na to pytanie w piątek.

W IV kolejce to jednak Zabrzanie będą faworytami starcia z Jagiellonią. Spodziewam się, że Zabrzanie potwierdzą dobrą dyspozycję sportową i sięgną w piątek po komplet oczek. Nawet pomimo niezłej dyspozycji Jagi. Białostoczanie w poprzednich latach słabo grywali na wyjazdach, stąd jej dobra dyspozycja na początku sezonu może być małym zaskoczeniem.

Kurs na Górnik wynosi 2.25, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Jagielloni betclic płaci 3.10.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN