Śląsk z kompletem oczek?

W 19 kolejce Ekstraklasy zapraszam do Wrocławia. Już w piątek miejscowy Śląsk podejmie rywali z Bełchatowa. W drugim starciu Korona Kielce zagra z Cracovią Kraków. Czy to oznacza komplet oczek dla gospodarzy obu starć?


Wiele na to wskazuje. Rzućmy okiem na mecz we Wrocławiu. Po 18 kolejkach Śląsk z dorobkiem 32 oczek zajmuje pozycję wicelidera. Jego najbliższy rywal zajmuje 8 miejsce dzięki wywalczonym 27 oczkom. Czy strata Bełchatowian powiększy się już w piątek?

Tego się spodziewam, choć wyniki Wrocławian w ostatnich tygodniach na to nie wskazują. Śląsk w 5 ostatnich kolejkach zdobył tylko 6 oczek. U siebie zremisował z Pogonią Szczecin i Lechem Poznań, zaś na wyjazdach wygrał w Bydgoszczy, zremisował w Krakowie i uległ w Chorzowie Ruchowi 1-0. Jak zaprezentuje się w piątek?

Na obiekcie Śląska stawi się GKS, który również przeżywa trudności. Beniaminek w 5 ostatnich kolejkach skompletował tylko 5 oczek i jak na rewelację pierwszych kolejek wyraźnie zawodzi. GKS u siebie remisował z Cracovią i Górnikiem Łęczna oraz wysoko uległ Legii Warszawa. Z kolei na wyjazdach Brunatni ulegli Koronie i wygrali w Białymstoku z Jagiellonią. W piątek znów grają na obiekcie wyżej notowanego rywala. Znów sięgną po komplet oczek jak na Podlasiu?

W piątek należy się spodziewać kompletu oczek dla gospodarzy. Śląsk może ostatnio zawodzi, ale na ostatnie starcie domowe przed przerwą zimową się zmobilizuje. Typuję, że 3 oczka zostaną we Wrocławiu.

Kurs na Śląsk wynosi 1.80, remis jest wyceniany po 3.60, zaś za wygraną Bełchatowian Betclic płaci 4.75.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.