Sobota z Mundialem

W sobotniej odsłonie Mistrzostw Świata w Brazylii rusza druga faza turnieju. Po rozgrywkach grupowych przechodzimy do zmagań pucharowych. Na dzień dobry zobaczymy występ gospodarzy przeciw zawodnikom z Chile, chwilę później zmagania rozpoczną drużyny z Kolumbii i Urugwaju!


Bardzo ciekawie zapowiada się druga para. Przed rozpoczęciem turnieju w ciemno można by było typować w tej parze awans Urugwaju, jednak aktualnie nie jestem tego wcale pewny. Kolumbia ukończyła rywalizację w swojej grupie na pierwszym miejscu, wygrywając wszystkie trzy spotkania. Piłkarze z Ameryki Południowej zdecydowanie wygrywali swoje mecze. Byli lepsi od Greków (3-0), pokonali Wybrzeże Kości Słoniowej (2-1), a na koniec zmagań grupowych rozprawili się z Japończykami 1-4. Wydaje się zatem, że Kolumbijczycy wcale nie będą chłopcem do bicia.

Co więcej, są faworytami swojej pary na etapie 1/8 finału. Ich sobotnim rywalem będzie Urugwaj. Amerykanie po sensacyjnej porażce z Kostaryką 1-3, wygrali dwa następne mecze. Okazywali się być lepszymi od drużyn Anglii i Włoch. Niewykluczone jednak, że w tym spotkaniu może zabraknąć im motywacji. Drużyna i związek piłkarski nie mogą pogodzić się z werdyktem FIFA wykluczającym z turnieju ich najlepszego zawodnika. Suarez ugryzł w ramię obrońcę z Włoch i w kolejnych 4 miesiącach nie wystąpi w międzynarodowych zawodach. To na pewno wpłynie na jakość gry w ataku Urugwajczyków, a jeszcze gorzej na ich morale.

Wydaje się zatem, że Kolumbia będzie miała w sobotę ułatwione zadanie. Urugwaj rozważał bowiem nawet poddanie jutrzejszego spotkania. Jak skończy się cała historia?

Kurs na Urugwaj wynosi 4.00, remis jest wyceniany po 3.40, zaś za wygraną Kolumbii Betclic płaci 1.95

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN