Sprawdż, co się dzieje na krajowym podwórku!

Za nami już 28 serii spotkań polskiej Ekstraklasy. Jasnym stał się już fakt, iż tylko reforma ligi może wpłynąć na zmianę faworyta do tytułu Mistrza Polski 2014. Większość sezonu stawce przewodzi Legia, która w ostatni weekend powiększyła przewagę nad peletonem. Właściciele klubu stołecznego mogą mieć pretensje do władz Ekstraklasy za wprowadzoną reformę ? w przeciwnym razie mroziliby już szampan z okazji fety mistrzowskiej.


Reforma może jednak nie wpłynąć na losy mistrzostwa. Główni konkurenci Legii tracą oczka i niespodziewanie przegrywają, pozwalając Legii na powiększanie przewagi nad resztą tabeli. Ta wynosi już 10 oczek.

Pomału wyjaśnia sę też sytuacja na dole. Widzew może uratować tylko cud, nawet reforma ligowa to może być za mało. Łodzianie już dziś mają stratę 10 oczek do miejsca premiującego utrzymaniem. A nie zanosi się, aby Zagłębie nagle zaczęło słabo punktować. Mistrz dla Legii, spadek dla Widzewa i Podbeskidzia?

Wspólnie przyjrzyjmy się jak wygląda sytuacja w naszej lidze po 28 kolejkach. Sprawdź nasz dział odnoszący się do aktualnej sytuacji w Ekstraklasie!

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN