Szwajcarzy zapewnią sobie awans?

0

W środowej odsłonie piłkarskich Mistrzostw Świata odbędą się ostatnie spotkania grup E i F. Wydaje się, że większe przekonanie można mieć do spotkań pierwszej z grup, a faworyci pojedynków powinni sobie dziś poradzić z niżej notowanymi rywalami. Najpierw Szwajcarzy podejmą Honduras, równolegle odbędzie się pojedynek Francji z Ekwadorem.

Szczególną uwagę zwracam na pierwsze ze spotkań. Zwycięzca tego pojedynku uzyska bowiem awans do kolejnej fazy turnieju, jest więc o co walczyć.

Faworytem wydają się być Europejczycy. Szwajcarzy na otwarcie turnieju ograli Ekwador 2-1, po czym zdecydowanie ulegli Francuzom aż 2-5. Mimo wszystko jest to zespół z dużą ilością doświadczonych graczy. Pamiętamy, że na ostatnich Mistrzostwach Świata zatrzymał samych Hiszpanów, którzy później wygrali cały turniej. Tym samym liczę, że zobaczymy Helwetów w kolejnej fazie turnieju.

Do tego potrzeba im dziś zwycięstwa nad Hondurasem. Ekipa z Ameryki Południowej najchętniej poszłaby tropem Kostaryki i znalazła swoje miejsce w 1/8 finału turnieju. Szanse na to ma już jednak czysto iluzoryczne. Honduras przegrał oba dotychczasowe spotkania ? z Francją 3-0 i Ekwadorem 1-2. Amerykanie zatem tylko raz trafili do siatki rywala na tych Mistrzostwach, a to wcale nie daje podstaw, aby w środę byli w stanie powalczyć ze Szwajcarami.

Tym samym spodziewam się dzisiaj wygranej Szwajcarów i awansu Europejczyków do kolejnej fazy turnieju.

Kurs na Honduras wynosi 7.00, remis jest wyceniany po 4.50, zaś za wygraną Szwajcarów Bet365 płaci 1.50.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.