Wisła nie odpuści?

W piątkowej odsłonie Ekstraklasy zobaczymy w akcji oba zespoły z Krakowa. Najpierw Cracovia zamelduje się w Bielsko-Białej, gdzie nie wróżę jej nic dobrego. Nieco później Wisła zagra u siebie z Pogonią Szczecin. Czy popularna Biała Gwiazda stanie na wysokości zadania i sięgnie w 21 kolejce po komplet oczek?

Źle się dzieje od 2 lat pod Wawelem. Wisła przeinwestowała zespół i dziś odbija jej się to czkawką. Najbardziej widoczne było to zimą, kiedy to Krakowianie jako jedyny zespół nie zakontraktował żadnego nowego gracza! Tym samym nie dziwi fakt, że z dużym spokojem kibice Białej Gwiazdy podchodzą do celów drużyny na ten sezon. Wisła po zimie była wysoko, bo na 4 miejscu, ale szybko może się jej podwinąć noga. Krakowianie w 20 kolejce ligowej zanotowali wpadkę, przegrywając na wyjeździe z Lechią 1-0. Poprawią się w piątek?

W piątek Krakowianie podejmą u siebie Pogoń Szczecin. Popularni Portowcy bliscy byli niespodzianki przed tygodniem, bardzo długo utrzymując prowadzenie 1-0 z poznańskim Lechem. Pogoń nie utrzymała jednak koncentracji i straciła prowadzenie w ostatniej akcji meczu. 1-1 to i tak dobry wynik dla Portowców ? ci w starciu z Lechem wiele nie pokazali, będąc stroną zdecydowanie defensywną. W piątek zagrają podobnie?

W 21 kolejce Ekstraklasy nie ma zdecydowanego faworyta spotkania w Krakowie. Biała Gwiazda zrobi na pewno wszystko, by odegrać się za wpadkę sprzed tygodnia. A nastawienie na pewno ma bojowe ? jesienią pewnie wygrała w Szczecinie 0-3!

Kurs na Wisłę Kraków wynosi 2.15, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Pogoni Szczecin Bet365 płaci 3.30.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN