Zawisza dalej w dołku?

8 kolejka Ekstraklasy rusza już w piątek 12 września. Tego dnia odbędą się dwa spotkania. Najpierw Zawisza Bydgoszcz podejmie krakowską Wisłę, zaś nieco później w Szczecinie miejscowa Pogoń zagra z chorzowskim Ruchem.
Rzućmy okiem na pierwsze spotkanie. Zawisza ma problem już od drugiej kolejki ligowej i nie wiadomo, czy w tym sezonie za cel nie postawi sobie jedynie utrzymania w Ekstraklasie. W piątek dowiemy się, jak w Bydgoszczy wykorzystano przerwę na reprezentacje. Na Kujawach stawi się nowy trener Rumak, który po zwolnieniu w Poznaniu znalazł angaż właśnie w drużynie Zawiszy.


Rumak ma nad czym pracować. Zawisza ma na swoim koncie tylko 3 oczka, które zdobył w pierwszej ligowej kolejce. Kolejne 6 spotkań zespół kończył jako ten pokonany. Tym samym Zawisza zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i jest realnie zagrożony walką o utrzymanie w tym sezonie. A przecież jeszcze rok temu w fazie mistrzowskiej Zawisza bił się o miejsca 1-8! No i co nie mniej ważne – wygrał rozgrywki piłkarskiego Pucharu Polski 2013/2014, a na starcie aktualnego sezonu sięgnął po Superpuchar Polski, ogrywając w Warszawie zespół Legii 2-3!

W piątek w Bydgoszczy stawi się zespół Wisły. Krakowianie są ostatnio w gazie i to oni będą faworytami tego spotkania. Wisła zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli i regularnie robi postępy. Zespół został odchudzony, ale dostępni gracze robią satysfakcjonujące wyniki. Znów błyszczy Stilic, kiedy trzeba trafia do siatki rywala Brożek. Oby dobra forma zespołu trwała jak najdłużej ? jeżeli Krakowian będą omijać kontuzje, to Wisła może nieco utrudnić Legii zdobycie tytułu mistrzowskiego.

W piątek spodziewam się zwycięstwa gości. Rumak w mojej ocenie cudów w Bydgoszczy nie działa od razu, a patrząc na jego dokonania w Poznaniu może wręcz więcej popsuć w zespole. Typuję 3 oczka dla rozpędzonych gości.

Kurs na Zawiszę wynosi 3.20, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Wisły Betclic płaci 2.20

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN