Zawisza „na Rumaku” walczy z Wisłą.

W piątek czekają nas kolejne spotkania T-Mobile Ekstraklasy. W pierwszym meczu ósmej kolejki Zawisza będzie podejmować Wisłę Kraków.ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA TO SPOTKANIE

Zespół z Bydgoszczy fatalnie zainaugurował tegoroczne rozgrywki T-Moble Ekstraklasy. W siedmiu spotkaniach, Zawisza zdobył tylko trzy punkty. Takiego obrotu sprawy do wiadomości nie przyjęli działacze Zawiszy, więc gdy zaczęło dziać się naprawdę źle postanowili zwolnić dotychczasowego trenera ? Jorge Paixiao. W jego miejsce do Bydgoszczy przyszedł były szkoleniowiec Lecha Poznań – Mariusz Rumak. Przed nowym trenerem zostało postawione ambitne zadanie. Ma on szybko sprawić aby zespół zdobywał punkty. Czołówka już zaczęła uciekać, a niedługo może okazać się, że starta do grupy mistrzowskiej jest zbyt duża. Trenera Rumaka może cieszyć natomiast powrót najlepszego strzelca drużyny – Vasconcelosa. Pod jego nieobecność drużyna z Bydgoszczy była bardzo nieskuteczna. Obecnie najlepszym strzelcem jest? defensywny pomocnik – Kamil Drygas. Największym mankamentem Zawiszy jest brak wyraźnego lidera. Gdy zespól przegrywa brakuje zawodnika, który dałby impuls do walki reszcie drużyny.

Wisła w przeciwieństwie do swojego rywala obecny sezon rozpoczęła rewelacyjnie. Drużyna z Krakowa jako jedyny zespół w tym sezonie nie odniosła jeszcze porażki. Duża w tym zasługa samego trenera – Franciszka Smudy. Popularny „Franz” znów pokazuje, że nie mają wielkich gwiazd potrafi zbudować zespół na skale ligowej czołówki. Najważniejszym elementem jego układanki są środkowi pomocnicy. To właśnie Semir Stilić i Łukasz Garguła są głównymi konstruktorami sukcesu Wisły. Jeśli dalej będą trzymać wysoką formę to Wisła może zajść bardzo daleko. Jak pokazały juz niektóre mecze w tym sezonie, trenerowi bardzo brakuje ławki rezerwowych. W zespole jest tylko kilku rezerwowych, którzy mogą zastąpić zawodników pierwszej jedenastki. Reszta to w większości juniorzy, którzy na pewno nie dadzą takiej jakości jak podstawowi gracze. Jeśli Wisła chcę walczyć o najwyższe cele w zimowym okienku powinna przeprowadzić kilka solidnych transferów.

Faworyta tego spotkania ciężko wskazać. Wydaję się iż w wyższej formie jest zespól z Krakowa i to podopieczni Smudy będą bliżej zwycięstwa w tym spotkaniu.

Bet365 na zwycięstwo Zawiszy oferuje kurs 3.25, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w meczu zwycięży Wisła – 2.25.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.