Znów słabe widowisko Argentyńczyków?

W środowej ramówce Mistrzostw Świata zaczynamy od ostatnich zmagań w grupie F. Dziś wieczorem Argentyna podejmie Nigerię, zaś Iran zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną. Żadne z tych spotkań szczególnie nie elektryzuje europejskiego kibica, ale może chociaż da zarobić. Atrakcyjne z tego punktu widzenia wydaje się być pierwsze ze spotkań.


Argentyna wygrała oba dotychczasowe mecze na Mistrzostwach Świata, ale jej styl nie zachwycał. Amerykanie ogrywali w Brazylii drużyny Iranu 1-0 oraz Bośni i Hercegowiny 2-1. W obu meczach pokazywali dużą jednak nieudolność. To świetny zespół składający się ze znanych nazwisk męskiej piłki nożnej, ale drużyna narodowa Argentyny jakoś nie może zaskoczyć. Szczególnie było to widoczne w starciu z Iranem, który miał być pożarty przez Argentynę, tymczasem skończyło się na skromnym 1-0 i to po indywidualnej akcji Messiego. Na co można liczyć zatem w środę?

Możliwe, że na kolejną wygraną Argentyny. Nigeria bowiem wydaje się być najbardziej bezbarwnym zespołem tych Mistrzostw. Jej pierwszy mecz na Mundialu z Iranem z pewnością można uznać za najbardziej nudne spotkanie tych Mistrzostw. Zakończyło się zresztą jako jedyne dotychczas bezbramkowym remisem. W drugim meczu Nigeria poradziła sobie z Bośnią i Hercegowiną 0-1, ale sędzia nieco pomógł Afrykanom w osiągnięciu tak dobrego wyniku.

Łatwo zatem zauważyć, że w 4 spotkaniach Argentyny i Nigerii tylko raz padło więcej niż 2 bramki. Tym samym w środę typuje mało emocjonującego spotkanie ? mniej niż 2,5 bramki.

Kurs na Nigerię wynosi 7.00, remis jest wyceniany po 4.50, zaś za wygraną Argentyny Betclic płaci 1.50.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.