Żyrondyści podejmują Tuluzę

0

W niedzielę czekają nas kolejne spotkania dwunastej kolejki Ligue 1. W najciekawszym z nich Bordeaux, będzie podejmować Toulouse.ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA TO SPOTKANIE

Bordeaux w tym sezonie radzi sobie dość dobrze. Początek drużyny z Żyrondystów był znakomity, Bordeaux wygrywało mecz za meczem i nawet przez chwile było liderem tabeli. Ostatnie spotkania to jednak mały regres formy piłkarz Sagnola. Bordeaux w trzech ostatnich meczach zdobyło tylko jeden punkt i nieco spadło w tabeli. Cała zasługa tak dobrej formy Żyrondystów tkwi w znakomitej ofensywie. Bordeaux w tym sezonie zdobyło już szesnaście bramek, a jej najlepszym strzelcem jest Senegalczyk – Diabate.

Toulouse w tym sezonie prezentuję się przeciętnie. Drużyna z północy Francji jak dotąd zajmuję w lidze czternastą pozycje. Po jedenastu meczach Toulouse ma na swoim koncie czternaście punktów. Szczególnie dobrze drużyna z Tuluzy prezentuję się w ofensywie. Tam dzieli i rządzi Ben Yeddar. Francuski napastnik zdobył w tym sezonie już sześć bramek. Warto również wspomnieć o Polaku występującym we Francuskiej drużynie. Jest nim Dominik Furman, który do Tuluzy trafił z Legii Warszawa. Polak jak dotąd w drużynie Antonio Casanovy rozegrał tylko pięć spotkań, z czego większość z nich w drużynie młodzieżowej.

Faworyta tego meczu oczywiście nie trzeba nikomu wskazywać. Będzie nim Bordeaux, które jak dotąd w meczach u siebie nie odniosło jeszcze porażki.

Bet365 na zwycięstwo Bordeaux oferuje kurs 2.75, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w meczu zwycięży Toulouse – 3.40.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.