1/8 finału French Open

W środę docieramy już do etapu 1/8 finału French Open również w rywalizacji singlistek. Już jutro odbędą się dwa ciekawe starcia ? Errani podejmie Petkovic, zaś Halep zagra z Kuznetsovą.


Przyjrzyjmy się pierwszemu ze spotkań. Wydaje się, że faworytką powinna być Errani. Włoszka ma wiele argumentów przemawiających za jej przewagą, przynajmniej na papierze. Errani jest wyżej rozstawiona na French Open ? na 10 miejscu przy 28 pozycji rywalki. Panie dotąd rywalizowały ze sobą tylko dwa razy i zgodnie wygrały po jednym ze starć. Ostatnie z nich z maja 2014 w Madrycie padło jednak łupem Errani. Włoszka będzie lepsza też w innej zachodnioeuropejskiej stolicy?

Bardzo możliwe. Petkovic miała dość przyjazną drabinkę turniejową, mimo to regularnie gubi sety. w 3 na 4 spotkaniach musiała grać 3 sety. Niemka rywalizowała wcześniej z Doi, Voegele i Mladenovic, a więc z mało rozpoznawalnymi zawodniczkami, te sprawiły jej jednak sporo problemów. Dopiero w 1/16 miała trudniejsze zadanie, ale poradziła sobie z Bertens 1-2. Jak będzie w środę?

Limit szczęścia może się już wyczerpać. W środę zagra bowiem z wyżej notowaną rywalką, która nie powinna dać Petkovic miejsca na wahania w grze i odrobienie strat. Errani całkiem nieźle wygląda we Francji. Do tej pory straciła tylko jeden set i to w pierwszym spotkaniu zawodów, kiedy jeszcze przyzwyczajała się do paryskich kortów. W 1/16 finału pewnie pokonała zawsze niebezpieczną Jankovic 2-0 i zajęła swoje miejsce w środowej drabince turniejowej.

Tym samym w 1/16 finału French Open spodziewam się zwycięstwa Errani. Włoszka może osiągnąć w Paryżu dużo więcej niż ćwierćfinał, skoro z zawodami pożegnały się już cztery najwyżej notowane rakiety damskiego tenisa.

Kurs na Errani wynosi 1.40, zaś za wygraną Petkovic Betclic płaci 2.80.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.