Walczymy o finał!

W pierwszym półfinałowym pojedynku na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej zmierzy się gospodarz turnieju z reprezentacją Polski.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Polscy szczypiorniści wygrali z Chorwatami po raz pierwszy od siedmiu lat, co dało naszej reprezentacji awans do półfinału i pojedynek z Katarem. Polacy schodzili na przerwę z dwubramkową przewagą nad Chorwacją, jednak druga połowa dla Polaków zaczęła się nie najlepiej. Podopieczni Bieglera w 10 minut zdobyli zaledwie jednego gola co sprawiło, że w pewnym momencie przegrywaliśmy z Chorwacją w stosunku 16:13. Polacy jednak opanowali sytuację i nawiązali równorzędną walkę która poskutkowała wygraną polskich szczypiornistów 24:22.

Katarczycy to znienawidzona reprezentacja w środowisku piłkarzy ręcznych. Aby zaprezentować się jak najlepiej na własnym terenie, szejkowie przekonali wielu Europejczyków do gry w barwach Kataru. Reprezentację trenuje Hiszpan Valero Riviera, który poprowadził Hiszpanów w 2013 roku do triumfu w Mistrzostwach Świata. Zresztą po tamtym osiągnięciu, Katarczycy przekonali Hiszpana aby ten objął ich reprezentację. Trener to podstawa, ale do dobrej gry są potrzebni dobrzy zawodnicy, stąd europejski zaciąg. Gracze z byłej Jugosławii wspomagani Francuzem, Kubańczykiem oraz Hiszpanem stworzyli zabójczą reprezentację za sprawą Riviery. Katarczycy przegrali dotychczas na tych mistrzostwach zaledwie jeden mecz z Hiszpanami, i to nieznacznie.

SPRAWDŹ KURSY

Polacy dotychczas zaledwie raz mierzyli się z Katarem, a było to w 2003 roku na Mistrzostwach Świata, wtedy Polacy rozbili gospodarzy Mistrzostw Świata 9-oma bramkami, ale nie sposób porównać aktualną reprezentację Kataru z tą z roku 2003. Zapowiada się ciężki bój naszych szczypiornistów, a na szczególną uwagę zasługują fenomenalni bramkarze Kataru, Saric oraz Stojanovic.

William Hill na zwycięstwo Polaków oferuje kurs 2.20, na remis natomiast – 8.50 z kolei na to iż zwyciężą Katarczycy – 1.90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN