Cyrk Bólu : Pudzianowski vs. Król Albanii

W grudniu w krakowskiej Tauron arenie dojdzie do pojedynku na szczycie wagi lekkiej w KSW. Zmierzą się ze sobą reprezentant Rio Grappling Kraków Łukasz „Sasza” Chlewicki (14-4-1, 5 KO, 1 Sub) oraz gość z Francji, uważany za jednego z najmocniejszych zawodników w Europie i na świecie w kategorii do 70 kg, MansourBarnaoui (12-4, KO 4, 7 Sub).

Reprezentant miejscowego klubu, który jest jednym z czołowych klubów MMA w naszym kraju stanie przed szansą odniesienia 4 zwycięstwa w KSW. Dotychczas weteran mieszanych sztuk walki musiał uznać wyższość jedynie panującego mistrza, Mateusza Gamrota.”Sasza” Chlewicki to niezwykle doświadczony zawodnik, którego backgroundem jest judo, stoczył w zawodowym MMA już 19 pojedynków i zdarzało mu się mierzyć z takimi tuzami jak np. DemianMaia, aktualnie zawodnik UFC, przymierzany do walki o pas w kategorii półśredniej, zdecydowanie najlepszy grappler wśród wszystkich zawodników czy z Paul „Semtex” Daley, jedna z gwiazd federacji Bellator. Owe doświadczenie może okazać się bardzo przydatne ale czy wystarczy ? Przekonaj się oglądając KSW live na platformach dostępnych na kswmma.com.

Rywalem Polaka będzie pochodzący z Francji, MansourBarnaoui. Federacja KSW postanowiła go zakontraktować do siebie, po tym jak udało mu się wygrać z europejską czołówką, co zaowocowało zdobyciem pasów mistrzowskich w rosyjskim M1 oraz brytyjskiej organizacji BAMMA. W Polsce „The Afro-Samurai” przywitał się z fanami starciem o pas KSW z Mateusz Gamrotem i podobnie jak Łukasz Chlewicki musiał uznać wyższość „Gamera” Teraz staje przed szansą powrotu na ścieżkę zwycięstw, która umożliwi mu kolejne podejście do pasa KSW.

Ten niebywale pasjonujący pojedynek będzie mogli Państwo śledzić na największej gali w historii MMA, KSW37 w Krakowie. Gala ta będzie dostępna legalnie na platformach wspieranych przez federacje KSW, ich spis można zobaczyć na kswmma.com, oglądaj to wydarzenie oraz m.in. starcie Pudzianowski – Król Albanii online! Nie możesz tego przegapić.

Karta walk na gali KSW 37:

Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (walka o pas, -120 kg)

Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster (-120 kg)

Borys Mańkowski vs John Maguire (walka o pas, -77kg)

Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (walka o pas, -66kg)

Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (-77kg)

Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (-70 kg)

Marcin Wójcik vs Atanas Djambazov (-93kg)

Filip Wolański vs TBA (-66kg)

TBA vs TBA

„Takie walki są potrzebne” – Pudzianowski i Bedorf przed KSW 37

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN