Już w sobotę Gala KSW w Londynie!

W sobotni wieczór, 31. października odbędzie się pierwsza gala federacji KSW poza granicami Polski. KSW 32 Road To Wmbley odbędzie się w hali SSE Arena w Londynie, znajdująca się obok słynnego Stadionu Wembley. Z pewnością wydarzenie to przejdzie do historii polskiego MMA. Wszystkie walki zapowiadają się arcyciekawie a emocji z pewnością nie zabraknie. Transmisja z gali KSW Londyn online dostępna będzie w PPV a link znajdziesz w serwisie www.mecze24.pl. Na stronie tej dostępna będzie także relacja tekstowa.

W walce wieczoru na Mariusza Pudzianowski walczyć będzie z Peterem Grahamem. Walka w kategorii do 120kg będzie dla byłego strongmana, walką która sprawi, że w kolejnym kroku na „Pudziana” czekać będzie najprawdopodobniej walka o pas KSW! Dlatego też, nadchodzący pojedynek będzie najważniejszym w karierze Pudzianowskiego. Nie będzie jednak łatwo, ponieważ rywal Polaka to doświadczony fighter. Pudzianowski w ostatnim czasie zrobił niesamowity postęp techniczny. Eksperci MMA zgodnie mówią, że Pudzian naprawdę jest bliski walki o pas. W ostatnich swoich walkach Pudzian wygrywał z Seanem McCorkle, Olim Thompsonem, Pawłem Nastulą i ROllesem Gracie, którego pokonał w najefektowniejszy sposób – nokautem w 27 sekundzie pierwszej rundy!

W innych walkach z pewnością również nie zabraknie emocji. Borys Mańkowski walczyć będzie o pas KSW w kategorii do 77kg. Rywalem Polaka będzie Jesse Taylor. Natomiast Marcin Różalski stanie na przeciwko Jamesa McSweeney’a i jak to zwykle bywa w walkach „Różala”, będzie czym się zachwycać i co oglądać! Początek pierwszej walki został zaplanowany na godzinę 19:00 czasu Polskiego.

Całą galę KSW 32 online będziesz mógł śledzić w serwisie www.mecze24.pl a pełna lista walk sobotniego wieczoru prezentuje się następująco:

Andre Winners – Leszek Krakowski

Brett Cooper – Maiquel Falcao

Oly Thompson – Michał Włodarek

Rafał Moks – Jim Wallhead

Mateusz Gamrot – Marif Piraev

Gorac Reljic – Tomasz Narkun

Marcin Różalski – James McSweeney

Borys Mańkowski – Jesse Taylor

Mariusz Pudzianowski – Peter GrahamDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.