KSW 35 – gwiazdy wracają do klatki!

Kilka dni temu na Stadionie Narodowym odbyła się konferencja prasowa z udziałem wojowników, którzy wezmą udział w najbliższej gali KSW. Trzydziesta piąta impreza tego cyklu zapowiada się naprawdę wspaniale, bowiem wezmą w niej udział największe gwiazdy polskiego MMA. Do klatki wejdzie między innymi Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski i Michał Materla.

KSW 35 na żywo odbędzie się 27. maja w hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu. Poziom zainteresowania walkami głównych bohaterów gali jest tak ogromny, że organizatorzy nawet nie starali się wybrać jednej konkretnej walki na pojedynek wieczoru. Starcia Khalidova, Pudzianowskiego i Materli zostały uznane we trzy jako najważniejsze wydarzenia najbliższej KSW.

Po błyskawicznym zwycięstwie nad Michałem Materlą, Mamed Khalidov walczyć będzie w wadze średniej z określanym mianem „króla nokautu” Azizem Karaoglu. Będzie to pierwsze obrona pasa mistrzowskiego Mameda. Polak czeczeńskiego pochodzenia legitymuje się bilansem 31-4, 12 KO i 17 Sub. Jego rywal może pochwalić się wynikiem 9-6, 8 KO, 1 Sub. Pojedynek Khalidov – Karaoglu na żywobędzie najprawdopodobniej ostatnią walką nadchodzącej gali.

W drugim pojedynku z udziałem gwiazd KSW zmierzą się Michał Materla i Kendall Grove. Były mistrz wagi średniej planuje szybko zapomnieć o bolesnej porażce z Khalidovem. Czy uda mu się jednak pokonać równie doświadczonego Grove’a? Rywal dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, który wraz z jego umiejętnościami dały mu bilans 23-15, 7 KO, 10 Sub. Dla przypomnienia, wynik z kariery Materli to 22-5, 4 KO, 12 Sub.

Trzecie starcie wieczoru to walka Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Różalskim. Wydaje się, że ta potyczka mogłaby być wyrównana jeszcze 2 lata temu, jednak przy niezłych postępach Pudziana i ogromnym regresie Różalskiego, zdecydowanym faworytem jest najsilniejszy człowiek świata.

Karta walk KSW 35:
Mamed Khalidov – Aziz Karaoglu (walka o pas, kat. -84kg)
Michał Materla – Kendall Grove (kat. -84kg)
Mariusz Pudzianowski – Marcin Różalski (kat. -120kg)
Mateusz Gamrot – TBA (walka o pas, kat. -70kg)
Filip Wolański (za Anzora Azhieva) – Marcin Wrzosek (-66kg)
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.