KSW 37 to nie tylko Pudzian – Popek

Już 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie kolejna gala KSW, będzie ona nosić numerek 37, a zatytułowana będzie „Circus of Pain”. Największe emocje wzbudza walka wieczoru, w której zmierzą się Mariusz Pudzianowski i raper Popek. Nic dziwnego, ta dwójka ma gigantyczny potencjał marketingowy, gdyż są niezwykle popularni i znani także wśród osób, które na co dzień nie interesują się MMA.

Nie oznacza to jednak, że to starcie będzie jedynym ciekawym jakie będą mogli w Krakowie zobaczyć kibice. Dostaną oni także szansę na obejrzenie kolejnej walki Karola Bedorfa, czyli aktualnego mistrza KSW w kategorii ciężkiej.

Również ze względu na niego warto obejrzeć kolejną galę KSW live. Szczecinianin jest niepokonany od 2011 roku, a pokonał takich rywali jak Michał Kita, Paweł Nastula, czy Rolles Gracie. Bez wątpienie możliwość obejrzenia go będzie sporą atrakcją dla osób, które zjawią się w Tauron Arenie. Jego rywalem będzie Brazylijczyk Fernando Rodrigues jr. Nie jest to może zawodnik bardzo znany, ale wystarczy zerknąć na jego bilans walk by zorientować się, że z 10 walk jakie wygrał, aż 7 zakończyło się przed czasem, co świadczy o tym, że jest on bardzo groźnym rywalem i Bedorf będzie się musiał mieć w tej walce na baczności, w przeciwnym wypadku może źle skończyć.

Oczywiście to Polak jest faworytem, gdyż jest o wiele bardziej doświadczony niż rywal, a także prezentuje o wiele wyższy poziom sportowy. Ale będzie musiał być ostrożny. Kibiców z pewnością czeka bardzo interesująca potyczka, a przecież potem jeszcze dostaną deser w postaci możliwości obejrzenia starcia Pudzian – Popek na żywo. Warto to uczynić jeśli nie ze względu na wartość sportową, to ze względu na całą otoczkę towarzyszącą tej walce.

LISTA WALK KSW 37:

Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (walka o pas, -120 kg)

Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster (-120 kg)

Borys Mańkowski vs John Maguire (walka o pas, -77kg)

Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (walka o pas, -66kg)

Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (-77kg)

Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (-70 kg)

Filip Wolański vs TBA (-66kg)

TBA vs TBA

TBA vs TBA

Pudzian i Popek na konferencji prasowej KSW 37

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.