Materla przygotowuje się na nowego rywala!

Proces przygotowań Michała Materli przed KSW 35 musiał nieco ulec zmianie. Wszystko przez wyłonienie nowego rywala dla jednego z najbardziej popularnych wojowników MMA w Polsce. Zamiast z Kendallem Grovem, Materla zmierzy się z Antonim Chmielewskim. Co to oznacza dla Michała i kibiców? Czy szanse „Cipao” na wygraną spadły, czy może wzrosły?

Przed KSW online Michał Materla, jak to ma w swoim zwyczaju, przygotowywał się w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy etap treningów miał miejsce w Las Vegas, gdzie ostatni rywal Mameda Khalidova zaliczył wiele sparingów, które sam określił jako bardzo ciężkie.

[i]”Tam treningi naprawdę są specyficzne. Nie ma wiele techniki. Po prostu ciężkie sparingi, trzy razy w tygodniu – poniedziałek, środa, piątek. Pojedynki odbywają się normalnie w klatce, a jeśli ktoś szykuje się do walki, to partnera wybiera mu się pod względem charakterystyki rywala w nadchodzącym starciu. Wchodzisz do klatki, robisz trzy pełne rundy po pięć minut, a później jeszcze idziesz na główną halę i tam dorabiasz sobie z sześć rund dodatkowych.”[/i] – mówił w wywiadzie dla jednego z portali o MMA, Michał Materla.

Jak widać Materla bardzo poważnie wziął się za przygotowania do nadchodzącej walki. Ostatni swój pojedynek zawodnik przegrał bardzo szybko z Mamedem Khalidovem i teraz nie chce popełnić żadnego błędu w podejściu do starcia.

Chmielewski też nie odpoczywał w ostatnim czasie i ćwiczył równie ciężko jak jego rywal.

[i]”Oczywiście, przygotowuję się fizycznie, ale przede wszystkim jestem w bardzo dobrej formie psychicznej. Byłem akurat w trakcie treningu ogólnorozwojowego, kiedy dowiedziałem się, że będę walczył z Michałem. Dzięki temu nie zaprzątałem sobie za długo głowy tą walką i nie jestem przemęczony psychicznie.”[/i] – podkreśla Antoni Chmielewski.

Materla – Chmielewski online to będzie starcie dwóch doświadczonych zawodników. Legendarny wręcz w KSW Chmielewski legitymuje się wynikiem 32-14, w tym 5 zwycięstw przez nokaut i aż 18 przez poddanie rywala. Materla natomiast ma za sobą 22 wygrane walki i 5 porażek. W zwycięstwach 5 razy zaliczał nokaut i 12 razy zmuszał przeciwnika do poddania się.

KSW 35 już 27. maja. Pamiętajcie, że imprezę można śledzić też na żywo w relacjach tekstowych w internecie.

Wszystkie walki KSW 35:
Mamed Khalidov – Aziz Karaoglu (walka o pas, kat. -84kg)
Michał Materla – Antoni Chmielewski (kat. -84kg)
Mariusz Pudzianowski – Marcin Różalski (kat. -120kg)
Mateusz Gamrot – Mansour Barnaoui (walka o pas, kat. -70kg)
Łukasz Chlewicki – Marif Piraev (kat. -70kg)
Rafał Moks – Robert Radomski (kat. -77kg)
Kamil Szymuszowski – Mindaugas Verzbickas (kat. -77kg)
Marcin Wrzosek – Filip Wolański (kat. -66kg)
Michał Fijałka – Marcin Wójcik (kat. -93kg)

WIDEO ZAPOWIEDŹ KSW 35

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.