Miesiąc do gali KSW 37: Circus of Pain!

Gala KSW 37 zapowiada się całkiem dobrze. To prawda, że walka wieczoru nie u wszystkich musi wzbudzać wielkie emocje, w końcu trudno nazwać Mariusza Pudzianowskiego wybitnym zawodnikiem, nie wspominając nawet o raperze Popku. Ale to nie znaczy, że kibice, którzy 3 grudnia pojawią się w Tauron Arenie będą skazani na „freak show”. Nie jest tak, choćby z tego powodu, że na tej samej gali fani będą mieli okazję oglądać posiadacza pasa KSW w kategorii ciężkiej Karola Bedorfa.

To jest poważny zawodnik, trudno uznać go za celebrytę. Zmierzy się on z mało znanym Brazylijczykiem Fernando Rodriguesem jrem. Nie oznacza to jednak, że to słaby przeciwnik. Po prostu za mało jest danych, by móc go realnie ocenić. Już choćby z tego względu warto obejrzeć KSW live. Nie da się ukryć, że rywal Polaka jest zagadką. Wiadomo o nim tyle, że stoczył 12 walk, z których wygrał 10. Wiadomo też, że wszystkie swoje zwycięstwa odnosił przed czasem.

To ostatnie powinno być sygnałem ostrzegawczym dla Bedorfa, gdyż wskazuje na to, że Rodrigues jr. ma czym uderzyć. A skoro tak to Polak będzie musiał być ostrożny w każdej minucie walki, nie będzie się mógł rozluźnić nawet na chwilę, gdyż może się to dla niego bardzo źle skończyć. Oczywiście nie ma co przesadzać – walkę powinien wygrać reprezentant naszego kraju – choćby ze względu na przewagę w doświadczeniu.

Powinno jednak być ciekawie, gdyż Brazylijczyk zapewne zrobi wszystko by odnieść zwycięstwo. Więc nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany oglądaniem walki Pudzian – Popek na żywo i tak powinien zerknąć na galę KSW 37, gdyż Bedorf to najlepszy polski ciężki, prezentuje on naprawdę wysoki poziom sportowy. Teraz stoi naprzeciw przeciwnika, który zapewne tanio skóry nie sprzeda.

Karta walk na gali KSW 37:

Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (walka o pas, -120 kg)

Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster (-120 kg)

Borys Mańkowski vs John Maguire (walka o pas, -77kg)

Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (walka o pas, -66kg)

Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (-77kg)

Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (-70 kg)

Marcin Wójcik vs Atanas Djambazov (-93kg)

Filip Wolański vs TBA (-66kg)

TBA vs TBA

„Ten pas zostaje w Polsce” – Bedorf i Rodrigues Jr na konferencji KSW 37

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.