Pierwsze informacje na temat KSW 36!

KSW 36 zbliża się coraz bardziej. Tym razem gala Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się w Zielonej Górze. Według niektórych komentatorów będzie to jedna z ?mniej ważnych? gal KSW, jednak bardziej uważne przyjrzenie się karcie walk każe nabrać pewnych wątpliwości co do tego rodzaju stwierdzeń.

Podczas KSW 36 na żywo zobaczymy kilka niezwykle ciekawych pojedynków, które, co niezwykle istotne, mogą mieć bardzo duże znaczenie dla przyszłości całego polskiego MMA. Chodzi tutaj przede wszystkim o walki mistrza wagi półciężkiej, Tomasza Narkuna, oraz byłego mistrza kategorii średniej, Michała Materli. Tym razem obaj reprezentanci szczecińskiego Berserkers Team zmierzą się z naprawdę wymagającymi rywalami.

Co ciekawe, obaj zagraniczni fighterzy, którzy wystąpią na KSW 36 walczyli już z polskimi zawodnikami. Kameruńczyk Sokodjou mierzył się z Janem Błachowiczem, najpierw wygrywając, a potem ustępując polskiemu zawodnikowi w walce rewanżowej. Jeszcze ciekawszy jest przypadek Rousimara Palharesa, który walcząc dla elitarnej UFC w kilkadziesiąt sekund rozprawił się z Tomaszem Drwalem.

Przeciwnik Narkuna, Kameruńczyk Sokodjou wydaje się łatwiejszym rywalem, niż Palhares, z którym będzie walczył Michał Materla, jednak z całą pewnością nie można go lekceważyć. To niezwykle doświadczony zawodnik, wywodzący się z zapasów a do tego bardzo dobry striker.

Jeśli rywal Narkuna wydaje się wymagający, to rywal Materli jest bardzo wymagający. Rousimar Palhares to prawdziwy wirtuoz BJJ, jeden z najlepszych specjalistów od walki w parterze na świecie. Walka Materla – Falhares online będzie więc niezwykle ciekawa nie tylko jako starcie dwóch świetnych zawodników MMA oraz specjalistów od parteru, ale także jako starcie polskiego BJJ z BJJ w jego najlepszym, rdzennym, brazylijskim wydaniu.

KARTA WALK KSW 36:
Michał Materia – Rousimar Palhares (-84kg)
Tomasz narkun – Rameau Sokoudjou (walka o pas -93kg)
Mateusz Gamrot – TBA (walka o pas -70kg)
Ariane Lipski – TBA (-57kg)
Michał Włodarek – Michał Kita (-120kg)
Kleber Koike Erbst – Leszek Krakowski (-66kg)
Katarzyna Lubońska – Diana Belbita (-57kg)
Bartłomiej Kurczewski – Grzegorz Szulakowski (-70kg)
Tomasz Matusewicz – Mariusz Mazur (-70kg)

Mateusz Gamrot – znam już rywala!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN