Analiza meczu : Polska – Argentyna

0

W czwartek będziemy świadkami kolejnych spotkań Pucharu Świata. W Osace, reprezentacja Polski będzie podejmować Argentynę.

ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Polacy do tego meczu podchodzą jako liderzy całego Pucharu Świata. Drużyna ta wygrała jak dotąd dwa spotkania i ograła Tunezję oraz Rosję. Szczególnie w tym drugim spotkaniu Polacy zaprezentowali się bardzo dobrze i mogli ograć Sborną nawet 3-0. Fantastyczną formę w tym meczu zaprezentował się Bartosz Kurek. Również na plus zaskoczył Rafał Buszek, Mateusz Mika oraz Mateusz Bieniek. Wydaję się, że Polacy obok Włochów i USA są faworytami do zwycięstwa w Pucharze Świata ale o tym zadecydują bezpośrednie spotkania.

Argentyna uznawana jest za Czarnego Konia tych rozgrywek. Od początku spodziewano się dobrej dyspozycji tej drużyny. Szczególnie po zwycięstwie z Iranem typy ekspertów się potwierdziły. Nieco słabszy mecz Argentyna zaliczyła jednak wczoraj, gdzie z Wenezuelczykami męczyła się aż do tie-breaka. Oczywiście największą gwiazdą tej drużyny jest Facundo Conte. Obok niego dobrze prezentuję się również Uriane oraz De Cecco. Argentyna na pewno jest w stanie powalczyć z liderami jednak wywalczenie kwalifikacji na IO wydaję się po za zasięgiem.

Podsumowując, uważam że to spotkanie wygrają Polacy ale może być ono jeszcze cięższe niż mecz z Rosją. Argentyna gra bardzo dobrą siatkówkę i jeśli swój poziom zaprezentuję Conte to bardzo ciężko będzie ich pokonać.

Nasz typ :
Wygrana Polski (AH -1,5)- 1.45

OddsRingna zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.15, a z kolei na to iż zwycięży Argentyna – 4.50

ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.