Analiza meczu : Polska – Słowenia

W sobotę czekają nas kolejne mecze Mistrzostw Europy. O 19:30 w Warnie, Polacy będą mierzyć się ze Słowenią.

ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Polacy we wczorajszym meczu spisali się wyśmienicie. Zagrali bardzo luźny mecz lecz praktycznie nie dali szans swoim rywalom pokonując Belgów 3-0. Bardzo dobrze w tym spotkaniu zagrał Bartosz Kurek i Mateusz Mika. Również pochwały należą się środkowym – Bienkowi i Nowakowskiemu. Za Polakami jednak ciężki okres, na Mistrzostwa Europy przyjechali oni po dwóch ciężkich imprezach. Nie wiadomo czy w meczach fazy pucharowej nie zabraknie im po prostu siły. Przecież w ciągu trzech miesięcy rozegrali oni prawie 40 spotkań o stawkę. Jeździli po całym świecie od Japonii po USA czy Brazylię. My liczymy oczywiście na złoto, lecz spore aspiracje budzą również Włochy, Francja, Rosja, Serbia i Bułgaria.

Słowenia również wczoraj bez problemów poradziła sobie z Białorusią wygrywając 3-0. Ta drużyna raczej nie jest tutaj uważana za jakiegoś faworyta. Dojście dalej niż faza pucharowa byłoby ogromną niespodzianką. Szczególnie, że skład tej drużyny krótko mówiąc nie powala. Tutaj główną gwiazdą jest rozgrywający Michał Maśny, który obecnie występuje w Jastrzębskim Węglu. Groźni są również atakujący – Stefan Chrtiansky oraz Lukas Divis. Warto wspomnieć, że ostatnie dwa mecze pomiędzy obiema drużynami wygrała właśnie Słowenia. Nie można tych meczów jednak brać na poważnie, gdyż były to spotkania Ligi Europejskiej gdzie Polska występowała „kadrą C”.

Podsumowując, murowanym faworytem tego meczu jest Polska. Nie wydaję mi się aby czekał nas jakiś długi mecz. Polacy powinni spokojnie ograć swojego rywala 3-0 i szykować się już do kolejnej rundy.

Nasz typ :
Wygrana Polski (AH -2,5 seta) –1.95

OddsRingna zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.05, a z kolei na to iż zwycięży Słowenia – 7.00

ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.