Cuprum znów lepsze?

W 17 kolejce Plus Ligi zapraszam do Olsztyna. W poniedziałek miejscowy Indykpol podejmie Cuprum Lubin. Będzie to dla gospodarzy okazja do rewanżu za starcie z poprzedniej rundy ? w Lubinie górą był zespół Cuprum, zwyciężając 3-1. Jak będzie w Olsztynie?

Po 16 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół Cuprum, który z dorobkiem 28 oczek zajmuje 6 miejsce. Dużo mniej punktów zdobył jak dotąd Indykpol ? dzięki wywalczonym 12 oczkom zajmuje odległe 12 miejsce i jest bezpośrednio zagrożony spadkiem z Plus Ligi. Tym samym nie dziwi fakt, że to drużyna gości jest faworytem tego spotkania 17 kolejki

Wiele w tym prawdy. Indykpol w 5 ostatnich spotkaniach tylko dwa razy wygrał. Co ważniejsze ? było to w pojedynkach w najsłabszymi drużynami Plus Ligi z Częstochowy i Kielc. W starciach w Gdańsku, Bydgoszczy i Bielsko Białej nie miał nic do powiedzenia, wygrywając w sumie tylko jeden set. Trudno zatem oczekiwać, aby w poniedziałek nagle odżył.

Dziś w Olsztynie zamelduje się zespół z Lubina. Cuprum w 5 ostatnich starciach zanotował 3 zwycięstwa. Uległ potentatom ligowym z Bełchatowa i Jastrzębskiemu, pokonał natomiast średniaków z Będzina, Kędzierzyna Koźle i co ciekawsze Resovię Rzeszów 2-3!

Tym samym spodziewam się, że w poniedziałek komplet oczek wyjedzie do Lubina. Ci wydają się mieć więcej atutów i lepiej wyglądają w ostatnich ligowych spotkaniach. Olsztynian w tym roku czeka batalia o utrzymanie w Plus Lidze. Typ na gości.

Kurs na Indykpol Olsztyn wynosi 3.20, zaś za wygraną Cuprum Lubin Bet365 płaci 1.30.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.