Czarni kolejnym trofeum Gdańszczan?

W siatkarskiej Plus Lidze daleko jeszcze od myślenia o Świętach Bożego Narodzenia. W polskich halach będziemy jeszcze świadkami paru spotkań, a pierwsze z nich odbędzie się już dziś. W piątek w Gdańsku miejscowa Lotos podejmie Czarnych Radom. Czy faktycznie zmiecie rywali z powierzchni ziemi?

Po 15 kolejkach Lotos plasuje się zdecydowanie wyżej w tabeli ? na trzecim miejscu z dorobkiem 36 oczek. Dużo niżej w tabeli Plus Ligi znajduje się drużyna gości. Radomianie zgromadzili jak dotąd 20 punktów, co dalej im odległe ósme miejsce. Tym sam nie dziwi fakt, że faworytem piątkowego starcia jest drużyna gospodarzy.

I to nawet pomimo faktu, że goście mają lepszy bilans starć z Gdańszczanami. Dotąd dzisiejsi rywale grali ze sobą 3 razy, a dwa mecze padły łupem Radomian. W październiku w Radomiu wygrywali jednak Gdańszczanie 2-3. Jak będzie w piątek?

Obserwatorzy zadają sobie raczej pytanie tylko i wyłącznie w kategorii wysokości zwycięstwa gospodarzy. Gdańszczanie mają bowiem za sobą zdecydowanie więcej atutów i nie powinni mieć problemów z najbliższym rywalem. Wiadomo ? sport sportem ? ale tu musiałoby się dużo zdarzyć, aby goście zdobyli nawet jeden set. Lotos ostatnie 5 meczy zakończył jako drużyna zwycięska, czego nie można powiedzieć o rywalu. Czarni w ostatnich 5 starciach tylko raz potrafili wygrać. Dostaną dziś łatwe 3-0?

Kurs na Lotos wynosi 1.07, zaś za wygraną Czarnych Bet365 płaci 8.00

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.