Effector powtórzy wynik Skry?

Za nami emocje związane z pierwszym meczem finałowym rozgrywek Plus Ligi. Na ostatniej prostej do tytułu są zespoły Resovii Rzeszów i Skry Bełchatów. Bliżej wygranej są Górnicy, którzy we wtorek wygrali starcie wyjazdowe 2-3. Dziś kolejny odcinek tej rywalizacji.


Jeżeli Skra wygra, to losy tytułu Mistrza Polski 2014 wydają się być przesądzone. Nie wierzę bowiem, że Resovię stać na powtórzenie cudu z Kędzierzyna Koźla z etapu półfinałowego. Przypomnijmy ? Resovia przegrała oba mecze u siebie, by triumfować w obu starciach na obiekcie ZAKSY, a w decydującym starciu ograć rywala u siebie. Tym samym rywalizacja ze stanu 0-2 dla Kędzierzynian zmieniła status na 3-2 dla Resovii.
W siatkarskiej Plus Lidze odbędzie się dziś kolejne spotkanie finałowe, zaś w piątek starcie w Radomiu. 25 kwietnia miejscowi Czarni podejmą Effector Kielce.

Bukmacherzy sprzyjają w tym pojedynku gospodarzom. Obie drużyny walczą o miejsce nr 7 po sezonie zasadniczym.
Pierwszy pojedynek już za nami. W zeszły czwartek w Kielcach lepszy był zespół Czarnych, który zwyciężył wyjazdowy mecz 1-3. W piątek powinien dołożyć kolejną cegiełkę do zajęcia 7 miejsca w Plus Lidze. Kielczanie wyraźnie dołują z formą ? w starciach z Resovią nie ugrali nawet seta, pierwszy mecz z AZS Olsztyn też padł łupem rywala 0-3. Spodziewam się, że Czarni z takim rywalem powinni już sobie poradzić. 7 miejsce na koniec sezonu to trochę mało jak na obiecujący początek sezonu i na pewno nie zadowala kibiców z Radomia. Na poprawę tego wyniki będzie trzeba jednak poczekać kolejny rok. Typuję wygraną gospodarzy.

Kurs na Czarnych wynosi 1.40, zaś za wygraną Effectora Betclic płaci 2.80.

Już teraz otwórz swoje konto na betclic i wygrywaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.