Impel podniesie się po porażce z liderem?

0

14 kolejka Orlen Ligi zbliża się już ku końcowi. W poniedziałek czekają na nas dwa ostatnie jej akcenty. Najciekawiej zapowiada się starcie w Rzeszowie, gdzie miejscowy Developres podejmie Impel Wrocław. Czy goście podniosą się po fatalnej porażce u siebie z 13 kolejki?

Po 13 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół Impelu, który z dorobkiem 27 oczek spadł aktualnie na 5 miejsce w tabeli. Niżej w Orlen Lidze notowana jest drużyna z Rzeszowa ? 9 oczek daje jej na tą chwilę 10 lokatę. Tym samym nie dziwi fakt, że faworytem 14 kolejki jest zespół z Wrocławia.

Impel dostał w 13 kolejce niezłą lekcję pokory od Chemika. Lider rozgromił Wrocławian 0-3 i to na obiekcie Impelu. A wcześniej Wrocławiankom wszystko wychodziło ? poprzednie 3 starcia wygrywały w stosunku 3-0 z zawodniczkami z Piły, Bydgoszczy i Ostrowca Świętokrzyskiego. Jak zareagują na taki zimny prysznic? Przecież przed chwilą były przecież wiceliderem!

W poniedziałek zmierzą się z zespołem Developres. Rzeszowianki nie mają dobrych humorów. W 5 ostatnich kolejkach tylko raz sięgnęły po zwycięstwo i to tylko w wymiarze 3-2 z Pałacem Bydgoszcz. W pozostałych 4 spotkaniach Developres nie zdobył nawet seta, ale wszystkie mecze grał na wyjeździe. W 14 kolejce gra znów przed swoją publicznością ? sięgnie po oczka do tabeli?

W pierwszej części sezonu Impel wygrał u siebie 3-1. Mając to na uwadze typuję wygraną gospodyń z handicapem +2,5 seta.

Kurs na Developres Rzeszów wynosi 5.25, zaś za wygraną Impelu Wrocław Bet365 płaci 1.12.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.