Kompromitacji ZAKSY ciąg dalszy?

Najciekawszy mecz 21 kolejki odbędzie się w Bydgoszczy, ale najwięcej znaków zapytania należy postawić przy spotkaniu w Olsztynie. W sobotę miejscowy Indykpol podejmie drużynę ZAKSY Kędzierzyn Koźle. Kto sięgnie po komplet oczek?


Po 20 kolejkach wyżej w tabeli stoi drużyna ZAKSY, która z dorobkiem 31 oczek zajmuje 7 pozycję ligową. Niżej notowana jest drużyna z Olsztyna. Indykpol zgromadził jak dotąd 14 oczek, co daje mu 12 lokatę w Plus Lidze. Tym samym nie dziwi fakt, że lekkim faworytem bukmacherów jest zespół gości.

W pierwszej części sezonu w Kędzierzynie padł wynik 3-1 dla gospodarzy. ZAKSA znów sięgnie po komplet oczek w starciu z Olsztynianami?

To wcale nie jest takie pewne. Kędzierzynianie w 3 ostatnich kolejkach ligowych nie wygrali ani razu i regularnie spadają w tabeli Plus Ligi. Niektórzy mogliby powiedzieć, iż było to wynikiem przygotowań do starć z rywalami z Izraela. Nic jednak nie tłumaczy kompromitacji, jaką ZAKSA zafundowała sobie w 20 kolejce Plus Ligi. Kędzierzynianie przegrali wtedy na obiekcie outsidera tabeli z Będzina 3-2. Zafundują swoją kibicom kolejną niesympatyczną niespodziankę tydzień później?

Nieciekawie wygląda sytuacja u jej najbliższego rywala. Indykpol w 5 ostatnich kolejkach wygrał tylko raz. Skoncentrował się na starcie z liderem tabeli i wygrał z Resovią 3-2. W pozostałych 4 starciach jednak nie zachwycił, nie wygrywając w nich nawet jednego seta. Trudno zatem strzelać, jaki scenariusz zobaczymy w wykonaniu Olsztynian w sobotę ? opcja a la Resovia czy klasyczna? Zapraszam do śledzenia wyników tego spotkania.

Kurs na Indykpol Olsztyn wynosi 2.50, zaś za wygraną ZAKSY Betclic płaci 1.50.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.