Kto piątą drużyną świata? Iran czy Rosja?

0

Koniec siatkarskiego mundialu zbliża się nieubłaganie. Przed nami do odkrycia zostało już tylko kilka niewiadomych. Pierwszą z nich poznamy w sobotę o 13:00, w Ergo Arenie reprezentacja Rosji będzie podejmować Iran.ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA TO SPOTKANIE

Kibice reprezentacji Rosji są bardzo zawiedzeni po tegorocznym mundialu. Sborna była jednym z głównych kandydatów do zdobycia złotego medalu, tymczasem Rosjanie nie dostali się nawet do półfinałów. Trzeba jednak przyznać, że strefa medalowa nie należała się Sbornej. Rosjanie zasłużenie przegrali spotkania z Brazylią i Polską. W obu meczach reprezentacja naszych wschodnich sąsiadów była dużo słabsza od swoich rywali. Na mecz z Iranem, Rosjanie nie wyjdą jakoś szczególnie zmotywowani. Dla nich mundial się skończył w momencie, gdy odpadali ze strefy medalowej. Możliwe, więc iż w ostatnim meczu trener da pograć rezerwą.

Dla Iranu natomiast pierwsza szóstka mundialu jest największym dotychczasowym sukcesem. W całej historii Irańskiej siatkówki, nie było lepszego wyniku. Irańczycy jednak do spotkania z Rosją podejdą bardzo zmotywowani. Piąte miejsce jest dla nich bardzo dobrym wynikiem. Na pewno pomimo braku medali do kraju wrócą, jako bohaterowie. Największą bronią Iranu jest wyrównany skład. W drużynie brakuję gwiazd, a pomimo tego każdy z zawodników potrafi wziąć grę na swoje barki. Co oznacza zespół Irańczycy pokazali w meczu z Polską, gdzie po dwóch setach przegrywali już 2-0. Pomimo ogromnej straty Azjaci pozbierali się, a w tie-breaku byli nawet bardzo blisko wygrania meczu.

Faworyta tego spotkania ciężko wskazać. Na pewno dużo mocniejszy skład posiadają Rosjanie, lecz Irańczycy do meczu podejdą bardzo zmotywowanie, czego może zabraknąć Sbornej.

Bet365 na zwycięstwo Irańczyków oferuje kurs 1.80, a na to iż wygrają Rosjanie – 1.90.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.