Lotos potwierdzi klasę?

0

W sobotniej ramówce Plus Ligi najciekawiej zapowiada się mecz w Gdańsku. W 18 kolejce miejscowy Lotos podejmie rywali z Transferu Bydgoszcz. A to oznacza starcie dwóch drużyn z absolutnego czuba tabeli!

Po 17 kolejkach wyżej w tabeli stoi drużyna gospodarzy, która z dorobkiem 39 oczek zajmuje 3 miejsce w rozgrywkach, ma jednak do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz. Transfer plasuje się aktualnie na 4 miejscu w Plus Lidze dzięki wywalczonym 36 oczom. Dogoni rywali już w sobotę?

To będzie pojedynek drużyn, na które ostatnio nikt nie potrafił znaleźć sposobu. Transfer wygrał wszystkie 5 ostatnich spotkań ligowych, tracąc w nich zaledwie jeden set. Faktem jest, że grywał raczej z zespołami z dołu tabeli i nie rywalizował z czołówką Plus Ligi. Nie mniej jednak strata tylko jednego seta w 5 spotkaniach musi imponować. Banimex, Effector, Indykpol, Czarni i Politechnika kończyły mecze z Bydgoszczanami jako zespoły pokonane.

Równie dobry dorobek w ostatnich kolejkach ma drużyna z Gdańska. Lotos wygrał 5 ostatnich starć ligowych, tracąc w nich jednak 6 setów. Grywał jednak z trudniejszymi rywalami niż ci, z którymi mierzyli się Bydgoszczanie, w tym z ZAKSĄ i Jastrzębskim Węglem ? mimo to nie znalazł pogromcy w ostatnich tygodniach. Jak będzie w sobotę?

Bukmacherzy nieco większe szanse dają drużynie gospodarzy ? i w sumie słusznie. Transfer w 5 ostatnich kolejkach aż 5 razy grał u siebie, a wspomniany set stracił właśnie na wyjeździe w Warszawie. Jeśli Politechnika była w stanie coś ugrać w meczu z Bydgoszczanami, to Lotos tym bardziej. Typuję zwycięstwo gospodarzy

Kurs na Lotos Gdańsk wynosi 1.40, zaś za wygraną Transferu Bydgoszcz Bet365 płaci 2.80.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.