Ważne spotkanie w Kielcach

0

W sobotniej odsłonie Plus Ligi arcyważne spotkanie czeka nas w Kielcach. W 19 kolejce miejscowy Effector podejmie BBTS Bielsko-Biała. Oba zespoły nie łapią się na tą chwilę do fazy Play Off, ale wiele im nie brakuje. Komplet oczek w 19 kolejce może być zatem dla nich bezcenny. Komu uda się ta sztuka?

Po 18 kolejkach wyżej w tabeli stoi Effector, który z dorobkiem 15 oczek zajmuje 10 miejsce. Niżej notowana jest drużyna BBTSu, która dzięki wywalczonym 12 oczkom zajmuje 12 miejsce. Tym samym nie dziwi fakt, że lekkim faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy.

Faktycznie, Effector ostatnio wygląda okazale. Większość punktów, jakie ma na koncie, zdobył w ostatnich 7 kolejkach ligowych. W 5 ostatnich meczach wygrał 3 razy, bardzo rozczarował mnie tylko w ubiegłą środę, łatwo przegrywając u siebie z gdańskim Lotosem 0-3. Szansę na rehabilitację ma już w sobotę. A przecież z BBTSem dobrze mu się grywa. Sobotni rywale grali ze sobą już 3 razy, a dwa mecze na swoją korzyść rozstrzygał Effector. W pierwsze fazie sezonu 2014/2015 w Bielsko-Białej górą byli gospodarze, ale tylko 3-2. w Kielcach Effector sięgnie już po pełną pulę?

W Bielsko-Białej panuje mała konsternacja. Zespół po dobrym starcie w sezon wyraźnie spuścił z tonu. W 5 ostatnich kolejkach wygrał tylko raz, a w przegranych meczach zdobył tylko 3 sety. Trudno zatem oczekiwać, aby w Kielcach nagle odpalił. Aczkolwiek oczka by mu się przydały ? faza Play Off pomału ucieka od Bielsko-Białej.

W sobotę spodziewam się zwycięstwa gospodarzy. Typ na Effector.

Kurs na wygraną Kielczan wynosi 1.50, zaś za wygraną BBTSu Bet365 płaci 2.40

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.