Dwa razy P w Bad Gastein?

Wielkoszlemowy Wimbledon to już przeszłość. Na kolejny turniej tego gatunku będziemy musieli poczekać do września. W między czasie warto rzucić okiem na turnieju rozgrywane na kortach ziemnych. Wprawdzie nie zobaczymy na nich zawodniczek z czołówki rankingu WTA, te bowiem odpoczywają po Wielkim Szlemie, ale w Austrii możemy znaleźć parę znanych nazwisk.

Jutro w Bad Gastein 1/16 finału turnieju. Swoje mecze rozegrają Pliskova i Petkovic. Czeszka zmierzy się z Bogdan i nie powinna mieć z tą rywalką większych problemów. Ta przecież do turnieju przebijała się przez kwalifikacje i jest bardzo nisko notowana w rankingu WTA, dopiero zbiera profesjonalne szlify tenisowe. Trudniejsze zadanie wydaje się mieć Petkovic. Niemka zagra jutro z Pfizenmaier, ale i z nią powinna sobie poradzić.

Petkovic jest wyżej notowana w rankingu WTA od swojej rywalki ? na 20 miejscu przy 125 pozycji Pfizenmaier. Panie dotąd nie krzyżowały rakiet w oficjalnym spotkaniu WTA, co zapewne wynikało z faktu, że Pfizenmaier nie gościła na wysoko notowanych zawodach damskiego tenisa singlistek.

Tym samym zdziwiłbym się, gdyby w środę była w stanie zatrzymać Petkovic. Wydaje się zatem, że typ na środę w Bad Gastein na zwycięstwo Petkovic i Pliskovej może dać nam zarobić. 2 x P w Austrii?

Kurs na Petkovic wynosi 1.30, zaś za wygraną Pfizenmaier Betclic płaci 3.20.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.