Errani w II rundzie WTA Bad Gastein

0

W czwartkowej odsłonie turnieju w Bad Gastein zwracę uwagę na mecze faworytek turnieju. Najpierw Suarez Navarro powalczy z Rogers i niespodziewanie może mieć problemy z nisko notowaną Amerykanką. Hiszpanka nie jest bowiem przyzwyczajona do gry na kortach ziemnych, a z Rogers miewała już problemy w zeszłym roku na Roland Garrosie. Czy znów starcie z Rogers będzie ją kosztować sporo sił? Zobaczymy w czwartek. Tutaj wszystko jest możliwe mimo, że awans Suarez Navarro do kolejnej rundy wydaje się być nieunikniony.

Jutro zobaczymy też starcie rozstawionej z numerem drugim Errani. Włoszka zagra jutro z Ormaecheą i jest bez wątpienia faworytką w tej parze. Errani jest dużo wyżej notowana w rankingu WTA ? na 14 miejscu przy 96 lokacie Ormaechei. Dotąd nie krzyżowała rakiety z reprezentantką Argentyny w oficjalnym spotkaniu rankingowym WTA.

Ale to się zmieni już w czwartek. Nie spodziewam się jednak, aby w debiutanckim starciu z Ormaecheą Włoszka miała problemy. W I rundzie WTA Bad Gastein pewnie pokonała Siniakovą 0-2. Z kolei reprezentantka Argentyny miała spore problemy z wyeliminowaniem z turnieju mało rozpoznawalnej Jaksic. Skończyło się na 1-2 i awansie Ormaechei, ale to nie wróży dobrze w kontekście rywalizacji w II rundzie turnieju z Errani.
Tym samym spodziewam się, że Włoszka spokojnie wygra i awansuje do III rundy turnieju. Typuję zwycięstwo Errani w wymiarze 2-0 w Bad Gastein.

Kurs na Errani wynosi 1.15, zaś za wygraną Ormnaechei bet365 płaci 5.00

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.