Finał w Carlsbad!

0

W niedzielę odbędzie się ostatnie już spotkanie WTA Carlsbad. Późnym wieczorem Azarenka podejmie Stosur. Faworytką musi być rozstawiona z nr 1 w Carlsbad Białorusinka.

Azarenka jest wyżej notowana w rankingu WTA ? na 3 miejscu przy 13 pozycji rywalki. Posiada z nią także wyśmienity bilans bezpośrednich spotkań ? 7 spotkań to 7 zwycięstw Białorusinki. Ostatnie z nich miało miejsce w maju 2013 w Madrycie. Tam Azarenka wygrała 2-1. Dołoży kolejne w Carlsbad?

Tego się spodziewam. Tak dobry wynik Stosur jest dla mnie dużą niespodzianką. Australijka regularnie odpada dość szybko z turniejów już od czerwca. W Eastbourne tylko II runda, na Wimbledonie tylko III runda, a w Stanford eliminacji już w pierwszym spotkaniu. Tymczasem w Carlsbad Stosur zawędrowała do samego finału, gdzie zmierzy się z Azarenką.

Ta raczej nie powinna być dla niej zbyt gościnna. Białorusinka po ? finału Roland Garrosa skompromitowała się na brytyjskim Wimbledonie, ale nie od dziś wiadomo, że Azarenka nie lubi nawierzchni trawiastej. Formę potwierdza w Carlsbad, gdzie w III meczach oddała tylko jednego seta. Dopisze do swojego konta kolejne trofeum w Carlsbad?

Kurs na Azarenkę wynosi 1.25, zaś za wygraną Stosur bet365 płaci 3.80.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.