Gulbis poradzi sobie z Haasem?

0

W II rundzie zawodów ATP Monachium ciekawie zapowiada się pojedynek łotewsko-niemiecki. W czwartek Gulbis podejmie Haas?a i w moich oczach powinien być faworytem tego starcia.


Haas jest wyżej notowany w rankingu ATP ? na 14 miejscu przy 47 lokacie rywala. Łotysz posiada jednak pozytywny bilans starć z tym rywalem. 3 dotychczasowe pojedynki to 2 wygrane Gulbisa. Co ważniejsze, dwa najświeższe pojedynki z US Open 2012 i Delray Beach 2013 wygrywał właśnie Łotysz. Aczkolwiek każde z tych starć kończyło się w maksymalnym wymiarze setowym ? było niezwykle zacięte.

Haas wprawdzie w Memphis dotarł tylko do 1/16 finału, gdzie poddał mecz z Lopezem. W Delray Beach awansował już do ? finału, gdzie lepszy był właśnie Gulbis 3-2. Myślałem że Niemiec pójdzie tym tropem i na Indian Wells podniesie się ? niestety tu już w 1/16 rundzie ograł go Del Potro 1-6 2-6. Miami to już wielki pokaz Haas?a – dotarł do ? finału po drodze eliminując Djokovica i Simona. W Houston jednak niespodziewanie uległ w I swoim pojedynku z mało znanym Berankisem 0-2. Podobnie będzie w Monachium?

Tu rywal w czwartkowym meczu dużo bardziej wymagający. Na IndianWells zatrzymany w 1/16 finału przez wracającego do formy Nadala, w Barcelonie równie niespodziewanie ograny przez Raonica. W Monachium ma być lepiej ? w I rundzie łatwo poradził sobie z Nieminenen 2-0. Następny będzie Haas?

Niemiec powinien ugrać przynajmniej jednen set w czwartkowym meczu. Taki jest mój typ na to spotkanie.

Kurs na Gulbis wynosi 1.62, zaś za wygraną Haas?a bet365 płaci 2.15

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.