Nadal nie zawojuje Halle?

W czwartkowej odsłonie ATP Halle zapraszam na mecze faworytów turnieju. Najpierw Federer podejmie Sousę i powinien sobie poradzić z Argentyńczykiem bez większego wysiłku. Później będziemy świadkami innego pojedynku, co do którego bukmacherzy nie mają już takiego przekonania. Lider rankingu ATP Rafael Nadal zagra z Dziką Kartą turnieju w Halle Dustinem Brownem. Zanotuje wpadkę po męczących zawodach Wielkiego Szlema z Paryża?


Teoretycznie faworyt jest tylko jeden. Nadal jest przecież notowany na miejscu nr 1 w rankingu ATP, a jego rywal dopiero na odległej 85 lokacie. Co więcej, Niemiec zawdzięcza możliwość gry w Halle tylko dzikiej karcie przyznanej przez organizatorów, bowiem nie wywalczył miejsca na drabince turniejowej. Brown ma już za sobą pierwszą rundę zawodów, w której pokonał Kuznetsova 2-0. Ma więc większy kontakt z nawierzchnią trawiastą niż jego jutrzejszy rywal.

Nie mniej jednak Nadal to Nadal. Hiszpan może nie uznaje kortów trawiastych za swoje ulubione, ale z rywalami pokroju Browna musi sobie radzić na każdej nawierzchni. Jedynym problemem Nadala może być zmęczenie. Hiszpan jeszcze w niedzielę grał finał zawodów Wielkiego Szlema w Paryżu i ma za sobą wiele godzin gry w nogach. Tylko zmęczenie może zatem przeszkodził Nadalowi w triumfie II rundy ATP Halle.

Nie dziwi zatem duża ostrożność bukmacherów, którzy oferują dość wysoki kurs na ewentualną wygraną Hiszpana. Spodziewam się, że w czwartek wygra, ale w kolejnych spotkaniach jego eliminacji z turnieju jest bardzo możliwa.

Kurs na Nadala wynosi 1.30, zaś za wygraną Browna Betclic płaci 3.20.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.